NY Islanders – Tampa Bay 5:2 (kon.) | Columbus – Detroit 0:5 (kon.) | Boston – St. Louis 2:0 (kon.)
Buffalo – San Jose 4:1 (kon.) | Toronto – Nashville 2:9 (kon.) | Montreal – Pittsburgh 0:4 (kon.)
Winnipeg – NJ Devils 3:1 (kon.) | Dallas – Carolina 4:6 (kon.) | Calgary – Anaheim 4:3 (2:1 po s.n.)
Arizona – Washington 1:2 (po pr.) | LA Kings – Florida 5:2 (kon.)
Winnipeg Jets
3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
New Jersey Devils
cz Streda 19.11.2014, 02:00 • MTS Centre, Winnipeg • NHL

53:18
    Na dvě minuty je za držení vyloučen Michael Ryder (NJD). Trenér DeBoer je velmi nespokojený, neboť takto jeho tým nekráčí za vyrovnáním.

49:42
    Zbytečný faul hostů v útočném pásmu. Bogosiana nedovoleně obral o puk Travis Zajac (NJD), který tak dostává dvě minuty za hru vysokou holí.

39:52
    Andrew Ladd (WPG) fauloval Henriquea zcela mimo hru a dostane tak dvě trestné minuty.

33:43
    Dainius Zubrus (NJD) je vyloučen na dvě minuty za vystřelení puku mimo hřiště.

13:26
    Vyloučen hráč domácích Kane na dvě minuty za nedovolené bránění.

04:26
    Vyloučen hráč hostů Severson na dvě minuty za podražení. Hosté budou mít přesilovku pět na tři osmnáct vteřin.

02:44
    Vyloučen hráč hostí Zubrus na dvě minuty za hákování.

Michal Belšán

Góly a asistencie: 22. Perreault (Stuart), 24. Scheifele (Frolík, Bogosian), 57. Frolík (Lowry) – 42. Eliáš (Havlát, Brunner)

Winnipeg Jets: Hutchinson (Pavelec) – Bogosian, Enström, Stuart, Trouba, Pardy, Postma – Ladd, Little, Wheeler – Kane, Perreault, Byfuglien – Lowry, Scheifele, Frolík – Thorburn, Slater, Halischuk
    New Jersey Devils: Schneider (Clemmensen) – Greene, Severson, Židlický, Gelinas, Helgeson, Larsson – Cammaleri, Zajac, Jágr – Havlát, Eliáš, Ryder – Ruutu, Henrique, Brunner – Zubrus, Gionta, Bernier

Rozhodca: Furlatt, Kimmerly – Racicot, Cvik

Diváci: 15016