Chomutov – Prostějov 4:2 (kon.) | Motor ČB – Litoměřice 5:2 (kon.) | Benátky n/J – Havlíčkův Brod 1:2 (1:2 po s.n.)
Havířov – Jihlava 2:4 (kon.) | Ústí n/L – Třebíč 3:0 (kon.) | Šumperk – Most 6:1 (kon.)
Kladno – Kadaň 3:1 (kon.)
Rytíři Kladno
3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
SK Kadaň
cz Streda 19.11.2014, 18:00 • Městský zimní stadion, Kladno • 1. liga (ČR)

Dvě branky byly k vidění také v poslední periodě. Středočeši odskočili soupeři na rozdíl tří branek, ale Kadani se podařilo jednou korigovat, když chytrou střelou vymazal Lukášovi v prvním startu za Kladno nulu Marek Račuk. Tři body tedy berou domácí, Kadaň dnes na Rytíře nestačila. (20:10:54)

60:00

59:34
    Hornovu střelu nadvakrát krotí Mouček.

59:00
    Puk ve středním pásmu, odstartovala poslední minutka dnešního mače.

58:27
    Kladno zatím honí puk po rozích mantinelu, ale i to domácím za současného stavu stačí.

57:49
    Toto je zřejmě definitivní konec hostujících naději. Dvě minuty za sekání dostává Jakub Stehlík (KAD).

57:24
    Chlouba vypálil přesně v momentě, kdy Lukáš vykukoval zpoza těl hráčů před ním. Pokus ovšem nebyl přesný.

57:12
    Po střele Jakuba Nováka puk poskakoval před Lukášovou brankou, až si našel cestu do lapačky kladenského brankáře.

56:07
    Rudovský se za brankou skvěle zbavil bránícího obránce a vyjel si před Moučku. Ten s pomocí horní tyče šanci zlikvidoval.

55:24

54:47
    Kůs vypálil nepřesně, minul vzdálenější tyč.

54:14
    Kadaň se dostala do pásma a vymýšlí přesilovkový vzorec.

53:24
    Jan Hlaváč (KLA) inkasuje dvě minuty za podražení, hosté mají možnost vrátit se do hry.

52:21
    Karel Ton se zjevil sám před Lukášem, ale jen vzhlíží ke stropu, protože promrhal velkou šanci. Trefil se jen do náruče domácího brankáře.

52:12
    Po Hlavově nahození uklidňuje hru brankář Jan Lukáš.

51:27
    Až v závěru přesilovky pálil Stach, ale namířil puk přímo do Moučka.

51:08
    Oslabení teď Kadaň zvládá bez potíží.

50:21
    Kontaktní branku mohli hosté vsítit v oslabení, Račuk zakončil blafákem před Lukášem, který ale podržel svůj tým.

49:38
    Dragoun rychle přenesl hru na Hořavu, který u vzdálenější tyč hledal Pituleho. Na toho puk neprošel.

49:26
    Rudovský sváděl drsný souboj s Bartejsem. Dvě minuty ovšem dostává Petr Jíra (KAD), který podrazil Pituleho.

Michal Sobotka

Góly a asistencie: 24. Rudovský (Růžička), 29. Dragoun (Redlich, Švaňhal), 46. Hlaváč (Růžička) – 49. Račuk

Rytíři Kladno: Lukáš (Chábera) – Kolářík, Látal, Lukáč, Růžička, Kužel, Jaroměřský – Strnad, Hořava, Eberle – Horna, Stach, Dalecký – Rudovský, Pitule, Hlaváč – Švaňhal, Dragoun, Redlich.
    SK Kadaň: Mouček (Hanuljak) – Stehlík, Opalek, Pavlas, Bartejs, Szathmáry, Trefný, Mazanec – Jíra, Hejcman, Ton – Kadlec, Chlouba, Kůs – J. Novák, Račuk, L. Novák – Hammerbauer, Berlev, Hlava.

Rozhodca: Würtherle – Jílek, Šperl