NY Islanders – Tampa Bay 5:2 (kon.) | Columbus – Detroit 0:5 (kon.) | Boston – St. Louis 2:0 (kon.)
Buffalo – San Jose 4:1 (kon.) | Toronto – Nashville 2:9 (kon.) | Montreal – Pittsburgh 0:4 (kon.)
Winnipeg – NJ Devils 3:1 (kon.) | Dallas – Carolina 4:6 (kon.) | Calgary – Anaheim 4:3 (2:1 po s.n.)
Arizona – Washington 1:2 (po pr.) | LA Kings – Florida 5:2 (kon.)
Boston Bruins
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
St. Louis Blues
cz Streda 19.11.2014, 01:08 • TD Garden, Boston • NHL

Děkuji za pozornost. Já se s vámi loučím a někdy u NHL napočtenou. (03:46:40)

Tři hvězdy utkání:
    1. Tuka Rask (BOS) 33 zák., 0 gólů, 100%
    2. Patrice Bergeron (BOS) 1+0
    3. Matt Bartkowski (BOS) 0+1

Československá stopa v utkání:
    David Krejčí (BOS) 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:15

V dnešním utkání vítězí zaslouženě Boston, který dokázal vyhrát po brankách Bergerona a Kruga. Hosté se sice snažili vyrovnat a na konci utkání to několikrát zkoušeli v šesti, ale ani tom jim body nepřineslo. Po třetí třetině, která nám branku nepřinesla tak utkání končí 2:0.

60:00

59:57
    Tarasenkovu střelu z mezikruží kryje Rask.

59:34
    Hamilton to zkusil přes celé hřiště, ale skákavý kotouč jen těsně minul branku hostí.

59:18
    O zápase je téměř rozhodnuto a nic na tom nezmění ani icing domácích.

58:51
    A Elliot opět na střídačce.

57:59
    Domácí se dostali do brejku a za záchranou brzdu musel zatáhnout hostující Stastny. Dvě minuty za hákování.

57:41
    Po střele Pietrangela se opět vhazuje před Raskem.

57:20
    Smith to zkusil ze středního pásma, ale netrefil prázdnou branku hostí.

57:10
    Vhazovat se bude před Raskem.

57:06
    Kotouč někde pod Raskem, na kterého se nahrnulo asi sedm hráčů. Rozhodčí měl však situaci pod kontrolou a ihned ukazuje že kotouče brankovou čáru nepřešel.

56:46
    Elliott zůstává na střídačce. Hosté to zkusí v šesti.

56:33
    Střelu Bouwmeestera, která se odrazila od brusle jednoho z domácích hráčů nedokázal Ott uklidit do prázdné branky.

55:30
    Shattenkirk šel podpořit útok, ale domácí vyhazují jen do středního pásma a to jim v této chvíli stačí.

54:30
    Hosté se teď snaží hru maximálně zjednodušit. Všechny puky nahazují na Raska a snaží se být u kotouče dřív než obránci Bostonu.

53:38
    Nahození ze středního pásma končí v připravené lapačce domácího Raska.

53:00
    Krejčí vyslal dobrou střelu přes obránce, ale Elliott je pozorný.

51:23
    V útočném pásmu teď na chvilku zase hosté, kteří ale kombinují pouze po rozích a Boston je do větších brankových příležitostí moc nepouští.