Čerepovec – CSKA Moskva 0:3 (kon.) | Soči – Čeljabinsk 4:1 (kon.) | D. Moskva – Jugra Chanty-Mansijsk 4:1 (kon.)
Záhreb – Dinamo Minsk 2:5 (kon.)
Dynamo Moskva
4:1 (0:1, 2:0, 2:0)
Jugra Chanty-Mansijsk
Streda 19.11.2014, 17:30 • Lužniki Palace of Sports • KHL

53:58
    Višnevský zbytočne podrazil súperovho hráča a putuje na trestnú lavicu.
    KARSUMS - 4:1

50:56
    Dinamo Moskva dalo gól!

Pravdepodobne je rozhodnuté! MARTINS KARSUMS nasmeroval Dinamo za tromi bodmi!
    PESTUŠKO - 3:1

47:04

Domáci využívajú presilovku a odskakujú na rozdiel dvoch gólov! MAXIM PESTUŠKO zakončil biliardovú akciu Dinama strelou do hornej časti brány!

Asistencie: Kaspars Daugavinš, Konstantin Gorovikov.

46:53
    Domácim sa naskytá príležitosť rozhodnúť zápas. Andrej Chibisov odchádza na trestnú lavicu za nedovolené bránenie v hre.

37:48
    Gusevova tvrdá strela Lazušinovi vypadla a následne dorážal Magogin, ktorý nedokázal prekonať ležiaceho domáceho gólmana!

36:07
    Konstantin Gorovikov oslabuje Dinamo, keď odchádza na trestnú lavicu za hákovanie.

33:43
    Na druhej strane sa taktiež po pravej strane rútil zboku Kokarev, no nedokázal napodobniť svoj počin spred troch minút! Birjukov chytil a nasledovať bude reklamná prestávka.
    KOKAREV - 2:1

30:56

Parádna akcia vyústila v gól domácich, ktorí sa dostávajú po prvý raz v tomto zápase do vedenia! DENIS KOKAREV dostal puk ako na podnose od Cvetkova a strelou popri Birjukovovej vyrážačke posiela Dinamo do vedenia!

Asistencie: Alexej Cvetkov, Dmitrij Sinicin.

29:13
    Lazušin zachránil Dinamo! Gusev dostal prihrávku pred bránu, no domáci gólman sa stihol presunúť a vyrazil!

24:46
    Alexander Delnov odchádza na trestnú lavicu za sekanie a domáci budú hrať prvú presilovku v tejto tretine.
    KARPOV - 1:1

24:30

Domáci vyrovnávajú po skvele zahranom vhadzovaní! Višnevský našiel prihrávkou od modrej MAXIMA KARPOVA, ktorý bol chrbtom ku bráne, no aj tak dokázal bekhendom prekonať Birjukova.

Asistencie: Dmitrij Višnevský, Alexej Cvetkov

20:21
    Daugavinš sa dopustil faulu v útočnom pásme a hostia začínajú druhú tretinu presilovkou.

16:58
    Domáci sa príliš dlho nevedeli dostať spod zovretia Jugry a nakoniec to vyústilo do faulu v podaní Filipa Nováka, ktorý si odchádza posedieť na dve minúty za krošček.

12:05
    Karsums sa neudržal na nohách, no dopomohol mu k tomu Daniil Stalnov, ktorý odchádza na trestnú lavicu za hákovanie.
    BORTNIKOV - 0:1

10:23
    Jugra dala gól!

Hostia z ničoho-nič otvárajú skóre dnešného duelu! Rýchly útok ťahal Jugra po pravej strane a následne sa puk nejako dostal pred bránu, kde sa najlepšie zorientoval IGOR BORTNIKOV!

Asistencie: Ivan Jacenko, Sergej Lesnuchin.

07:23
    Ajrat Ziazov putuje na trestnú lavicu za hákovanie.

Roland Hric

Góly a asistencie: 25. Karpov (Višnevský, Cvetkov), 31. Kokarev (Cvetkov, Sinicin), 48. Pestuško (Daugavinš, Gorovikov), 51. Karsums – 11. Bortnikov (Jacenko, Lesnuchin)

Dynamo Moskva: Lazušin (Jeriomenko) – Novák, Višnevský, Sinicin, Jalasvaara, Osipov, Mironov, Budkin – Daugavinš, Gorovikov, Pestuško – Karsums, Cvetkov, Karpov – Soin, Volkov, Žerdev – Kokarev, Tereščenko, Mosaľov
    Jugra Chanty-Mansijsk: Birjukov (Gorjačevskicha) – Larsen, Melart, Sergejev, Želdakov, Sokolov, Rjabkin, Stalnov – Gusev, Magogin, Buľanský – Delnov, Sitnikov, Romancev – Chibisov, Ziazov, Gorbunov – Lesnuchin, Jacenko, Bortnikov – Varfolomejev

Rozhodca: Gašilov, Ronn – Birin, Šeljanin