Čerepovec – CSKA Moskva 0:3 (kon.) | Soči – Čeljabinsk 4:1 (kon.) | D. Moskva – Jugra Chanty-Mansijsk 4:1 (kon.)
Záhreb – Dinamo Minsk 2:5 (kon.)
Dynamo Moskva
4:1 (0:1, 2:0, 2:0)
Jugra Chanty-Mansijsk
Streda 19.11.2014, 17:30 • Lužniki Palace of Sports • KHL

53:58
    Višnevský zbytočne podrazil súperovho hráča a putuje na trestnú lavicu.

46:53
    Domácim sa naskytá príležitosť rozhodnúť zápas. Andrej Chibisov odchádza na trestnú lavicu za nedovolené bránenie v hre.

36:07
    Konstantin Gorovikov oslabuje Dinamo, keď odchádza na trestnú lavicu za hákovanie.

24:46
    Alexander Delnov odchádza na trestnú lavicu za sekanie a domáci budú hrať prvú presilovku v tejto tretine.

20:21
    Daugavinš sa dopustil faulu v útočnom pásme a hostia začínajú druhú tretinu presilovkou.

16:58
    Domáci sa príliš dlho nevedeli dostať spod zovretia Jugry a nakoniec to vyústilo do faulu v podaní Filipa Nováka, ktorý si odchádza posedieť na dve minúty za krošček.

12:05
    Karsums sa neudržal na nohách, no dopomohol mu k tomu Daniil Stalnov, ktorý odchádza na trestnú lavicu za hákovanie.

07:23
    Ajrat Ziazov putuje na trestnú lavicu za hákovanie.

Roland Hric

Góly a asistencie: 25. Karpov (Višnevský, Cvetkov), 31. Kokarev (Cvetkov, Sinicin), 48. Pestuško (Daugavinš, Gorovikov), 51. Karsums – 11. Bortnikov (Jacenko, Lesnuchin)

Dynamo Moskva: Lazušin (Jeriomenko) – Novák, Višnevský, Sinicin, Jalasvaara, Osipov, Mironov, Budkin – Daugavinš, Gorovikov, Pestuško – Karsums, Cvetkov, Karpov – Soin, Volkov, Žerdev – Kokarev, Tereščenko, Mosaľov
    Jugra Chanty-Mansijsk: Birjukov (Gorjačevskicha) – Larsen, Melart, Sergejev, Želdakov, Sokolov, Rjabkin, Stalnov – Gusev, Magogin, Buľanský – Delnov, Sitnikov, Romancev – Chibisov, Ziazov, Gorbunov – Lesnuchin, Jacenko, Bortnikov – Varfolomejev

Rozhodca: Gašilov, Ronn – Birin, Šeljanin