Jakub Kotala se rozjel hodně pomalu, ale Langera vymíchal parádní forhendovou kličkou!

58:09
    David Bernad (MBL) je vyloučen na dvě minuty. Oddechový čas hostí.

52:59
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Ve ŠKOENERGO Aréně je vyrovnáno! Jakub Kotala vymyslel pas par excellence pro LUKÁŠE VOLFA, který z bezprostřední blízkosti nedal Langerovi sebemenší šanci na zásah. Asistence: Jakub Kotala, David Chvátal.

52:14
    Po poradě rozhodčích s kapitány branka není uznána. Petr Litera (SPA) je ale vyloučen na dvě minuty za nesportovní chování.

52:14
    Puk se otřel o tyčku, ale rozsvítilo se červené světlo, možná se jednalo o gól!

47:13
    Za podražení je na dvě minuty vyloučen Vojtěch Němec (MBL).

46:17
    Domácí vstřelili kontaktní branku. Hes vystřelil a STANISLAV BRZÁK jeho ránu tečoval za gólmana hostí. Asistence: Matěj Hes, Zdeněk Borovec.

45:24
    Marek Pulkrab (SPA) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

45:03
    Sparta právě vstřelila branku!
    Hosté si berou zpět dvoubrankové vedení. Po chybě v domácí rozehrávce se kotouče ujal PETR LITERA a střelou mezi betony překonal Růžičku. Asistence: Marek Györi, Lukáš Lojka.

36:08
    Michal Linda (SPA) teď velice tvrdým způsobem atakoval jednoho z boleslavskcýh hráčů, který je nyní na nosítkách odnesen do útrob ŠKOENERGO Arény. Sparťanský forvard je oceněn trestem ve hře. Menší pětiminutový trest si odpyká Jaroslav Vacek.

32:48
    Domácí jdou již potřetí do čtyř. Tentokráte je vyloučen Ondřej Šťáva, který si odpyká dvě minuty za podražení.

30:43

Nedáš, dostaneš! Na jedné straně ujížděl Bláha, ale svou šanci nevyužil. Z protiútoku vykřesal domácím naději ALEKSANDR POLJANYČKA. Asistence: Dominik Tůma.

28:29
    Hosté se dostávají do dvoubrankového vedení! Před brankou se ocitl nikým nehlídaný JAN HAVEL a prostřelil Růžičku. Asistence: Martin Svoboda

20:20
    Hned na začátku třetiny budou hrát domácí v oslabení. Dominik Tůma (MBL) je vyloučen na dvě minuty za faul kolenem.

18:07
    Pořízek se prokličkoval až na dostřel Slyusarchukovi a nebezpečně vypálil, brankář Sparty teď hosty reflexivním zákrokem podržel.

14:54
    Martin Svoboda (SPA) je vyloučen na dvě minuty za hrubost, přesilovka Sparty tak končí.

13:31
    Milan Průšek (MBL) je vyloučen na dvě minuty za držení.

12:14
    Podsedníček střelou mezi betony neuspěl, Slyusarchuk jeho záměr vystihl a kotouč za svá záda nepustil!

12:14
    Podsedníček byl faulován během samostatného průniku a exekuci si hezky v klidu zopakuje!

09:25
    Pulkrab mohl zvýšit na 2:0, ale střela ze záhadného důvodu za brankovou čáru neprošla!

08:54
    Hosté se ujímají vedení. Střela MARTINA SVOBODY z vrcholu kruhů propadla až za Růžičkova záda. Asistence: Tomáš Brejcha, Jan Havel.

01:40
    Marek Györi (SPA) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

Vojtěch Balon

Góly a asistencie: 31. Poljanyčka (Tůma), 47. Brzák (Hes, Borovec), 53. Volf (Kotala, Chvátal), rozh. náj. Kotala – 9. Svoboda (Brejcha, Havel), 29. Havel (Svoboda), 46. Litera (Györi, Lojka)