NY Rangers – Pittsburgh 5:0 (kon.) | Washington – Columbus 4:2 (kon.) | NJ Devils – Minnesota 3:1 (kon.)
NY Islanders – Colorado 6:0 (kon.) | Montreal – Winnipeg 3:0 (kon.) | Florida – San Jose 4:1 (kon.)
St. Louis – Buffalo 6:1 (kon.) | Nashville – Edmonton 3:2 (kon.) | Chicago – Tampa Bay 3:2 (1:0 po s.n.)
Arizona – Dallas 3:4 (kon.) | Vancouver – Ottawa 4:3 (po pr.)
Washington Capitals
4:2 (3:1, 0:1, 1:0)
Columbus Blue Jackets
cz Streda 12.11.2014, 01:00 • Verizon Center, Washington • NHL

59:08
    Vyloučen hostující Cam Atkinson na dvě minuty za nedovolené bránění.
    Marcus JOHANSSON - 4:2

54:39
    Washington právě vstřelil branku!
    Nádherná akce domácího týmu. Bukarowsky posunul na MARCUSE JOHANSSONA, který obkroužil branku a střelou k bližší tyčce pohodlně skóroval. Asistence: Andre Bukarowsky, Nate Schmidt.

48:00
    Vyloučen domácí Jay Beagle na dvě minuty za držení.
    David SAVARD - 3:2

39:01
    Columbus právě vstřelil branku!
    DAVID SAVARD využil zmatku před brankou domácího týmu. Volný kotouč našel a poslal ho za brankovou čáru. To dává hostům lepší pozici pro vstup do poslední třetiny. Asistence: Fedor Tjutin, Boone Jenner.

34:44
    Vyloučen domácí Jay Beagle na dvě minuty za podražení.

30:13
    Vyloučen hostující Corey Tropp na dvě minuty za podražení.

26:48
    Vyloučen domácí Brookls Orpik na dvě minuty za nedovolené bránění. Šance pro hosty ke snížení. Komerční přestávka.

18:41
    Vyloučen hostují Bonne Jenner na dvě minuty za hákování.
    Alexander OVEČKIN - 3:1

16:04
    Hosté ztratili puk v neutrální zóně. Získali ho domácí. ALEXANDR OVEČKIN si najel do druhé vlny, dostal naprosto přesnou přihrávku, kterou rychlou střelou pod horní tyč přetavil ve třetí branku svého týmu. Ovečkin vstřelil druhou branku v zápase. Asistence: Jay Beagle, Nicklas Bäckström.

11:15
    Domácí Jason Chimera vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.
    Cam ATKINSON - 2:1

09:52
    CAM ATKINSON dostal po vybraném vhazování v útočném pásmu přesnou přihrávku od Jennera Boona a zamířil přesně do mezírky v postoji brankáře Holtbyho. Domácí maskovaný muž si na kotouč sáhl, ale nedokázal ho úplně zastavit. Asistence: Jenner Boone.
    Alexander OVEČKIN - 2:0

07:49
    ALEXANDR OVEČKIN prostře z mezikruží vystřelit umí. Všechny o tom přesvědčil právě teď. Pumelenice střelou příklepem se zastavila až v brance. Domácí díky přesilovkové brance vedou o dva góly. Asistence: Mike Green, Nicklas Bäckström.

06:27
    Vyloučen Fedor Tjujin na dvě minuty za podražení. 1:36 přesilovka pět na tři pro domácí.

06:05
    John Carlson protáhl brankáře Modrokabátníků. Současně vyloučen Hostující Brian Gibbons na dvě minuty za nedovolené bránění.
    Marcus JOHANSSON - 1:0

01:26
    MARCUS JOHANSSON dostal hodně prostoru od obránců Columbusu, kteří ho vůbec neatakovali. Útočník domácího týmu měl dostatek času, aby před brankou oklamal brankáře a do odkryté sítě skóroval. Asistence: Troy Brouwer, Andre Bukarovsky

Jan Prošek

Góly a asistencie: 2. Johansson (Brouwer, Bukarovsky), 8. Ovečkin (Green, Bäckström), 17. Ovečkin (Beagle, Bäckström), 55. Johansson (Bukarowsky, Schmidt) – 10. Atkinson (Boone), 40. Savard (Tjutin, Jenner)

Washington Capitals: Holtby (Peters) – Carlson, Orpik, Niskanen, Alzner, Green, Schmidt – Beagle, Bäckström, Ovečkin – Brouwer, Bukarovsky, Johansson – Ward, Fehr, Chimera – Latta, Kuzněcov, O'Brien
    Columbus Blue Jackets: McElhinney (Forsberg) – Savard, Tjutin, Wisniewski, Erixon, Prout, St. Denis – Foligno, Johansen, Gibbons – Atkinson, Jenner, Hartnell – Tropp, Wennberg, Tyrell – Boll, Chaput, Cracknell.

Rozhodca: Kowal, Kozari – Devorski, Nansen

Diváci: 18506