Lens – Bordeaux 1:2 (kon.) | Bastia – Montpellier 2:0 (kon.) | Caen – Nantes 1:2 (kon.)
Évian TG – Nice 1:0 (kon.) | Toulouse – Metz 3:0 (kon.)
Toulouse FC
3:0 (1:0)
FC Metz
cz Sobota 08.11.2014, 20:00 • Stadium Municipal, Toulouse • Ligue 1 Uber Eats

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (21:57:32)

Statistiky

Držení míče: 51 % : 49 %
    Střely celkem: 11:12
    Střely na branku: 4:2
    Rohy: 6:2
    Fauly: 15:18

Utkání je u konce a domácí fotbalisté se mohou radovat z výhry 3:0. Vítězství to bylo naprosto zasloužené, neboť Toulouse bylo lepším a nebezpečnějším týmem. Ve druhé půli padly dva góly, nejprve se v 61. minutě prosadil Ben Yedder a skóre o deset minut později uzavřel Pešić. Toulouse má po této výhře 17. bodů a je na desátém místě, Méty jsou s 18. body deváté.

90+3

90+3
    Ninkov navíc vybojoval autové vhazování.

90+3
    Hraje se na polovině Mét, už to vypadá, že domácí udrží čisté konto.

90+1
    Ofsajd a v něm hostující Sarr.

90
    Budou se nastavovat tři minuty.

89
    Poslední střídání Toulouse, Adrien Regattin má splněno, na trávníku se objevuje Óscar Trejo.

87
    Přišlo i střídání u domácích, Ninkov si zahraje poslední minutky utkání, ty naopak stráví na lavičce Jean-Daniel Akpa-Akpro.

86
    Ještě předtím ale změna v hostujícím dresu, Romaina Métanireho nahradil Cheick Doukouré.

86
    Métanire z pravé strany těsně minul, ale i kdyby šla rána mezi tři tyče, Ahamada by tam byl patrné včas.

85
    Centr se dostal na hranici malého vápna, kde se ve změti těl dostal nejvýše Milan, jenže zády k brance poslal míč o notný kus mimo.

85
    Přímý kop pro hosty, Ahamada si postavil zeď ze dvou svých spoluhráčů.

83
    Akpa-Akpro trochu podcenil situaci a nechal si utéct míč do zámezí.

82
    Tak ještě pokus číslo tři. Na ten si naběhl Spajić, jeho nepřesné zakončení znamená konec náporu Toulouse.

81
    Bude následovat malé repete, střela Akpa-Akpra byla sražena, proto skončila vysoko nad.