Leverkusen – Mainz 0:0 (kon.) | Augsburg – Paderborn 3:0 (kon.) | Hoffenheim – Kolín nad Rýnom 3:4 (kon.)
Frankfurt – Bayern 0:4 (kon.) | Freiburg – Schalke 2:0 (kon.) | Brémy – Stuttgart 2:0 (kon.)
Werder Brémy
2:0 (1:0)
VfB Stuttgart
Sobota 08.11.2014, 18:30 • Weserstadion • Nemecká Bundesliga

Werder Brémy si pripisujú druhé víťazstvo v rade. Po výhre v Mainzi vyhrávajú zverenci trénera Viktora Skripnika po góloch Prödla a Bartelsa aj nad Stuttgartom v pomere 2:0. Domáci futbalisti sa tak odlepili z dna tabuľky a navyše sa dostali aj cez svojho dnešného súpera. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok dnešného večera. (20:19:30)

90+2
    V závere zápasu vidí ešte žltú kartu Ludovic Obraniak.

90+1
    Di Santo mohol predsa len skórovať no jeho strela trafila iba dobre postaveného brankára Kirschbauma.

90
    Hlavný arbiter stretnutia Guido Winkmann nadstavuje ešte 2 minúty.

89
    Posledné striedanie v domácom tíme. Odišiel Kroos a na ihrisko na posledné minúty vybehol Ludovic Obraniak.

88
    Timo Werner svojou prihrávkou hľadal Martina Harnika, no jeho prihrávku zachytil Sebastian Prödl a loptu odkopol.

87
    Hráči Stuttgartu kombinujú síce na polovici Brém, no žiadnu vážnejšiu šancu si počas druhého polčasu nevypracovali.

86
    Prebieha posledná 5-minútovka duelu.

85
    V veľkej vzdialenosti teraz páli Clemens Fritz ale bránu Kirschbauma tesne minul.

83
    Timo Werner je na ľavej strane veľmi aktívny. Tentokrát sa dostal cez Gebre Sellasieho, no jeho center nenašiel v pokutovom území svojho adresáta.

82
    Druhé striedanie domácich. Na ihrisko vybehol Levent Aycicek, ktorý nahradil strelca druhého gólu Fina Bartelsa.

81
    MOhlo byť rozhodnuté. Rýchly protiútok domácich sa snažil zakončiť po centri Garciu hlavičkou Di Santo, no namiesto gólovej hlavičky fauloval.

79
    Martin Harnik sa nedokázal preštrikovať obranou domácich, ktorí sa opäť oslobodzujú odkopom až na polovicu súpera.

78
    Brémy nepúšťajú svojho súpera do súvislého tlaku. Zatiaľ nič nenasvedčuje tomu, že by si Brémy nemali pripísať druhé víťazstvo v sezóne.

77
    Domáci priaznivci sa už tešili z tretieho gólu. Po rohovom kope a dostal k predĺženej hlavičke od spoluhráča Clemens Fritz, ktorý síce strelil gól, no v čase prihrávky bol v ofsajde.

76
    Domáci tím bude po dlhšej dobre zahrávať rohový kop.

75
    Beží na posledná štvrťhodina zápasu.

Miroslav Kováčik

Góly: 30. Prödl, 57. Bartels

Karty:   90+2. Obraniak (BRE) – 31. Romeu (STU)

Werder Brémy: Wolf – Gebre Selassie, Prödl, Galvez, Garcia – Fritz, Kroos, Junzovič, Bartels, Elia – Di Santo.
    Náhradníci: Strebinger – Ayckek, Lukimya-Mulongoti, Makiadi, Obraniak, Petersen, Hajrovič

VfB Stuttgart: Kirschbaum – Klein, Schwaab, Rüdiger, Sakai – Romeu, Maxim, Sararer, Genter – Kostič, Harnik.
    Náhradníci: Ulreich – Baumgartl , Gruezo, Haggui, Leitnier, Hlousek, Werner.

Rozhodca: Winkmann