Wolfsberger – Sturm Graz 0:2 (kon.) | Grodig – Ried 0:1 (kon.) | Admira Wacker Mödling – Neustadt 1:1 (kon.)
SV Grodig
0:1 (0:0)
SV Ried
cz Sobota 08.11.2014, 18:30 • DAS.GOLDBERG stadion • Rakúska Bundesliga

Já se s vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne. (20:38:17)

Veliká radost hostujícího týmu, který zde doslova vydřel tři body za vítězství 0:1. A nutno řici, že jim k tomu i hodně dopomohl vyloučený Strobl, který úplně zbytečně v nic neřešící situace zajel kopačkou do stehna hostujícího hráče a oslabil tak svůj tým. Přesilovku po třech minutách potrestal střídající Perstaller a rozhodl tak o zisku třech bodů, které putují do Riedu.

90+6

90+5
    Zřejmě poslední rána domácích zápasu mířila vysoko nad branku.

90+4
    Ještě jedna standartní stiauce pro domácí. Ve vápně i brankář Stankovič.

90+4
    Žlutou kartu dostává Vastič (SV Josko Ried).

90+3
    Jeden z posledních míčů do vápna Riedu pošle brankář Stankovič až ze své půle.

90+2
    Střídání v týmu SV Grödig: ze hřiště odchází Elsneg, přichází Vastič.

90+2
    Míč stále na polovině domácích v moci hostů.

90
    Ried drží míč daleko od své branky. A vybojoval navíc rohový kop.

89
    Žlutou kartu dostává Correa (SV Grödig).

89
    Hostující fanoušci teď slaví velmi hlasitě, no hosté z Riedu jsou blízko třem bodům.

86
    Na druhé straně mohlo být hned srovnáno, Karner (GRD) se snažil protlačit míč za brankáře Gebauera, ten míč vyrazil a následně ještě vyboxoval mimo branku.
    PERSTALLER - 0:1

84
    Ried právě vstřelil branku!
    Hosté využívají hned po třech minutách svou přesilovku. Přihrávku za obranu zužitkoval střelou po zemi v tváří tvář brankaři JULIUS PERSTALLER a posílá tak hosty do vedení.

81
    Domácí budou dohrávat o deseti! Červenou kartu dostává Strobl (SV Grödig), který kopačkou šlápl na stehno jednoho z hostujících hráčů a hlavní rozhodčí neváhal ani vteřinu s vyloučením.

79
    Střídání v týmu SV Josko Ried: ze hřiště odchází Froschl, přichází Burghuber.

79
    Domácí způsobili další závar před brankou Riedu, ale bez střeleckého efektu.

77
    Po příchodu velice aktviní Wallner (GRD) si navedl míč za vápnem na pravačku a vyslal ostrou ránu, která jen těsně minula hostující branku.

76
    Chytrou narážčku Wallnera (GRD) přečetla nicméně obrana hostů a míč odvrátila do zámezí.