Dubnica – Žilina B 2:2 (kon.) | Šaľa – Pohronie 1:1 (kon.) | L. Mikuláš – Prešov 1:2 (kon.)
Michalovce – R. Sobota 6:0 (kon.) | Dolný Kubín – MFK Zvolen 0:2 (kon.) | Nitra – Nové Mesto n/V 2:0 (kon.)
Poprad – Trebišov 4:0 (kon.)
FK Slovan Duslo Šaľa
1:1 (1:0)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
Sobota 08.11.2014, 13:30 • FK Slovan Duslo Šaľa • MONACObet liga

Dnešné stretnutie 16. kola DOXXbet ligy medzi Šaľou a FK Pohroním sa skončilo remízou 1:1. V prvom polčase mali chemici mierne navrch. Prvá vážna gólová situácia prišla v 20.minúte , keď Žiar zahrával priamy kop. Kolmokov sa pekne natiahol za loptou, ktorá smerovala do vinkla, a lopta sa odrazila od brvna pred bránkovú čiaru. Následná dorážka neprišla, keď sa domáci brankár rýchlo zorientoval a odvrátil na roh. Domácim sa podarila trafiť tyčka v 26.minúte z hranice 16-stky trafil Fehervári. Šaľania hrýzli do súpera a dočkali sa. Gól do šatne strelil Gešnábel peknou strelou pod brvno.
    Druhý polčas začali domáci aktívne, dali rýchli gól, ktorý však nebol uznaný za údajný offside. Brankár hostí chytal perfektne. Zneškodnil gólové šance Gešnábela a Szaba.
    Hostia sa dočkali vyrovnania v 63. minúte, keď Kolmokov podcenil strelu Mariána Adama, lopta mu prepadla a bol z toho vyrovnávajúci gól.
    Skóre sa už nezmenilo a tak oba celky si rozdelili body. Stretnutie rozhodoval Peter Korista, pred 335 platiacimi divákmi.
    Ďakujem Vám za pozornosť, prajem pekný deň. (18:41:30)

90+1

90
    Posledná štandartka pre hostí, ale obrana domácich odvrátila nebezpečenstvo.

89
    Asistent rozhodcu nadstavuje 1 minútu.

87
    Hostia sa dostali do protiútoku a prečíslenia 3 na 2, ale nezvládli situáciu, odmávaný offside.

85
    V posledných minútach domáci lepším tímom.

82
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Garaj, prichádza Páleník.

80
    Šaľa má tlak na súpera. Zahráva priamy kop z peknej vzdialenosti. Na loptu si nabehol Tomiš, lopta smeruje mimo bránu.

77
    Veľká šanca pre domácich. Szabó si pekne obhodil domáceho obrancu, odcentroval na vzdialenejšiu tyč. K lopte sa dostal Gešnábel, peknou strelou prekonal brankára, ale na bránkovej čiare zachránil Sojka.

75
    Domáci sa usadili na polovičke súpera. Gólovú príležitosť si nevypracovali. Pri lopte hostia.

73
    Priamy kop zahráva Fehervári, po odpískanom faule. Na loptu si nabehol Rehák, hlavičku nasmeroval iba do rúk Maleca.

72
    Žltú kartu dostáva Sekereš (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).

68
    Žltú kartu dostáva Kružlík (FK Slovan Duslo Šaľa).

63
    Pohronie dalo gól!
    Gól strelil MARIÁN ADAM. Jednoduchú strelu poslal z 20m Marián ADAM, brankár domácich tento krát nepodržal svoj tím, po jeho chybe hostia vyrovnávajú.

60
    Pekná akcia domácich. Matič sa šikovne uvoľnil, keď sa ho snažili hostia zdvojiť, utiekol im po ľavej strane, nahral na hranicu 16-stky, kde Szabó prenechal loptu Gešnábelovi. Brankár sa vyznamenal pekným zákrokom.

57
    Striedanie v tíme FK Slovan Duslo Šaľa: z ihriska odchádza Galbavý, prichádza Kružlík.

54
    Šaľa opäť pohrozila, Tomiš potiahol z ľavej strany a odcentroval do pokutového územia, tam si nabiehal Gešnábel, no obranca predviedol skvelý obranný zákrok a odvrátil na roh.

51
    Domáci založili pekný protiútok, Gešnábel z pravej strany využil pošmyknutie obrancu a rútil sa smerom na bránku, pekne prihral na druhú stranu voľnému Szabovi, ten si zasekol obrancu a vystrelil, avšak iba do rúk Maleca.

48
    Pohronie v šanci, Sojka z poza 16-stky namieril do Kolmokova, ktorý pekne vybehol a zmenšil mu strelecký uhol.