Mouscron – Charleroi 0:2 (kon.) | Kortrijk – Lierse 1:0 (kon.) | Mechelen – Cercle Brugge 1:1 (kon.)
YR KV Mechelen
1:1 (0:0)
Cercle Brugge KSV
cz Sobota 08.11.2014, 20:00Belgická Jupiler Pro League

To je ode mě vše, děkuji za pozornost a u dalších
    on-line přenosů napočtenou. (21:56:34)

Je dobojováno! V prvním poločasem jasně lepším týmem byli hráči domácí, kteří si vytvářeli spoustu šancí, ale skórovat se jim podařilo až v 60. minutě, když Hanni střelou z vápna otevřel stav utkání. Následovala hodně vyrovnaná hra, která se čím dál víc neobcházela bez faulů. Nakonec se ještě v závěru zápasu podařilo v 84. minutě hostům vyrovnat a jako střelec se z vyrovnávací branky pyšnil Cornelis.

90+2

90+1
    Žlutou kartu dostává van Damme (YR KV Mechelen).

90+1
    Hráči už jen dohrávají zápas ve středu hřiště.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje dvě minuty!

90
    Domácí brankář si po střele Wilse připsal ještě úspěšný zákrok.

89
    V závěru zápasu se drží u míče spíše hosté, kteří se ještě pokoušejí otočit průběh utkání.

88
    Střídání v týmu YR KV Mechelen: ze hřiště odchází Hanni, přichází Claes.

87
    Žlutou kartu dostává Biset (YR KV Mechelen).

85
    Střídání v týmu Cercle Brugge KSV: ze hřiště odchází Sukuta-Pasu, přichází van Roose.

85
    Střídání v týmu Cercle Brugge KSV: ze hřiště odchází Buysse, přichází Bourdin.
    CORNELIS - 1:1

84
    Cercle Brugge právě vstřelilo branku!
    Přeci je se hosté dočkávají branky. CORNELIS si říkal o míč a také ho dostal. Na nic nečekal a ihned z první vypálil k levé tyči a tou to střelou vyrovnává stav zápasu na 1:1.

82
    Domácí brankář si po delší době také dotkl míče, když musel po střele Wernera zasahovat.