Perm – Saransk 0:1 (kon.) | Torpedo Moskva – Lok. Moskva 0:1 (kon.) | Zenit – Groznyj 1:3 (kon.)
Amkar Perm
0:1 (0:0)
FK Mordovija Saransk
cz Sobota 08.11.2014, 11:00 • Stadion Zvezda, Perm. Kapacita: 19,500 diváků. • Ruská Premier Liga

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou sobotu a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (12:56:58)

Držení míče: 38 % : 62 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 9:10.
    Rohy: 3:8. Fauly: 12:12.

Utkání je u konce, a z těsné výhry se raduje tým Saransku. O výsledku rozhodla jediná trefa, v 54. minutě se po rohu trefil hlavou Vasin. Perm poté přidal na tempu a tlaku, jenže hráči domácích nedokázali vymyslet akci, která by obranu Mordovije rozebrala a přinesla vyrovnání. Body tak míří do Saransku, domácím zbyly prázdné ruce.

90+4

90+4
    Poslední změna hostů, poklusem odbíhá Oleg Vlasov, poslední vteřiny zápasu si zahraje Pavel Ignatovič.

90+3
    Roh pro Saransk, hosté určitě nebudou s rozehrávkou pospíchat.

90+1
    Ne ne, dnes to prostě nejde. Hostující obrana dostala míč mimo šestnáctku, domácí budou pouze vhazovat.

90
    Budou se nastavovat čtyři minuty.

90
    Domácí Zanev byl na levé straně faulován, je tu přímý kop z levé strany. Možná jedna z posledních šancí Permu na vyrovnání.

90
    Je tu už zmíněné střídání, Ruslana Muchametšina nahradil Michajl Markin.

89
    Centr Simonovskiho končí u prvního obránce, ten odkopl.

89
    Hosté chystají další změnu, je jasné, že má taktický charakter.

87
    Pomalým krokem mizí z trávníku hostující Dmitrij Sysujev, místo něj nastupuje Rustem Muchametšin.

86
    Domácí už nevymýšlí nic složitého a vše směřují dlouhými nákopy kupředu.

84
    Žlutou kartu za faul na Božoviće dostal domácí Siarhej Balanovič.

84
    Rozhodnutí měl na kopačce Ruslan Muchametšin, byl chvíli zcela sám před brankou, jeho zbytečně prudká rána ale skončila nad brankou!

83
    Stejně jako u prvního gólu hledal Vlasov Vasina, nyní ale nebyla hlavička natolik dobrá, aby ohrozila Geruse.

83
    Hosté se dostali do v posledních minutách ojedinělého protiútoku, zleva centroval Vlasov, nikoho sice nenašel, vše ale končí alespoň rohovým kopem.

81
    Další z rohových kopů Permu končí mimo vápno, nepovedl se ani následný centr z levého křídla.

80
    Poslední střídání Permu, dolů jde Ivan Čerenčikov, na poslední minuty nastupuje Marko Simonovski.