Almería – Barcelona 1:2 (kon.) | Getafe – Elche 0:0 (kon.) | Real Madrid – Rayo Vallecano 5:1 (kon.)
Vigo – Granada 0:0 (kon.) | Malaga – Eibar 2:1 (kon.)
Malaga CF
2:1 (0:1)
SD Eibar
Sobota 08.11.2014, 22:00 • Estadio La Rosaleda, Málaga • Španielska LaLiga

A je dobojované! Málaga dokázala v druhom polčase zabrať a napokon sa raduje z tesného a vydretého víťazstva nad nováčikom z Eibaru pomerom 2:1. Najprv v 53.minúte vyrovnal Juanmi a potom v 89.minúte premenil po ruke Navasa pokutový kop Amrabat. To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem dobrú noc. (23:49:58)

90+3

90+3
    Striedanie v tíme Málaga CF: z ihriska odchádza Weligton, prichádza Recio.

90+2
    Camacho sa dostal k odrazenej lopte a skúsil zakončiť. Jeho pokus vyrazil Irureta na rohový kop pri ľavej tyčke.

90+1
    Striedanie v tíme SD Eibar: z ihriska odchádza Jon Errasti, prichádza Dejan Lekič.

90+1
    Na strane Eibaru sa žltilo pred Raulom Albentrosom.

90
    Za domácich je žltou kartou potrestaný Ignacio Camacho.
    AMRABAT - 2:1

90
    Málaga dala gól!
    Loptu si na biely bod postavil NORDIN AMRABAT a po tom, čo Irureta skočil do strany poslal loptu doprostred.

88
    Raul Navas dostáva druhú žltú kartu za hru rukou v šestnástke domácich a tak okrem toho, že v zápase končí bude Málaga kopať penaltu!

86
    Ani ďalší center Camacha cez celé pokutové územia nebol presný a Irureta môže rozohrávať.

84
    Domáci Angeleri posiela center do šestnástky, ale obrana hostí aj v tomto prípade nedopustila zakončenie.

83
    Camachova prihrávka bola už v zárodku zablokovaná hosťujúcou defenzívou.

81
    Horta preveril po čase aj brankára Iruretu, ktorý nemal so strelou doprostred bránky problémy.

81
    Boveda bol súboji príliš tvrdý a tak bude Málaga kopať priamy kop.

80
    Na strane hostí sa pokúšal presadiť cez stred ihriska Dani Nieto,ale domáci boli pozorní.

78
    Striedanie v tíme Málaga CF: z ihriska odchádza Juanmi, prichádza Luis Alberto.

77
    Priamy voľný kop pre Málagu zo strany po útočnom faule Castellana.

Martin Platko

Góly: 53. Juanmi, 90. Amrabat – 42. Arruabarrena

Karty:   37. Boku (MLG), 72. Horta (MLG), 90. Camacho (MLG) – 27. Lillo (EIB), 68. Navas (EIB), 90+1. Albentrosa (EIB)   88. Navas (EIB)

Malaga CF: Kameni – Torres, Angeleri, Weligton (C), Boka – Camacho, Darder – Samuel, Castillejo, Juanmi – Amrabat.
    Náhradníci: Ochoa – Recio, Duda, Santa Cruz, Horta, Alberto, Juanpi.

SD Eibar: Irureta – Bóveda, Albentosa, Navas, Lillo – Errasti, D. García – Capa Rodríguez, Arruabarrena (C), Berjón – del Moral.
    Náhradníci: Jaime Jiménez – Abraham, D. Boateng, Lara, Á. Rodríguez, D. Nieto, Lekić.

Rozhodca: Jaime Jiménez – Abraham, D. Boateng, Lara, Á. Rodríguez, D. Nieto, Lekić.