Den Haag – Willem II 3:2 (kon.) | Heerenveen – GA Eagles 2:2 (kon.) | Zwolle – Groningen 2:0 (kon.)
Breda – Alkmaar 0:1 (kon.)
PEC Zwolle
2:0 (1:0)
FC Groningen
cz Sobota 08.11.2014, 19:45 • IJsseldelta Stadion • Holandská Eredivisie

Ode mne je to pro dnešek vše, já se s vámi loučím a někdy příště na shledanou. (21:40:59)

Dnešní zápas zcela zaslouženě vítězí domácí tým ze Zwolle. Domácí se už v šesté minutě dostali do vedení když si vlastní gól vstřelil Kappelhof, hosté poté začali více běhat a zaměstnávat brankáře Hahna. Po poločase byli oba týmy velmi aktivní a druhá branka zápasu přišla v osmapadesáté minutě když gól vstřelil český útočník Tomáš Necid po přihrávce Sainsburyho, poté v devětasedmdesáté minutě viděl červenou kartu Tomáš Necid a domácí tak museli dohrávat v deseti. To se jim povedlo a zápas dotáhli do vítězného konce a připisují si do tabulky tři body.

Držení míče : 49% – 51%
    Střely celkem : 14 – 14
    Střely na branku : 4 – 6

90+4

90+3
    Rozhodčí každou chvíli ukončí dnešní zápas a PEC Zwolle si připíše tři body do tabulky Eredivisie.

90+2
    A domácí také střídají po třetí. Hřiště opouští Lukoki a místo něj nastupuje Nijland.

90+2
    Hostující hráč Botteghin vidí žlutou kartu za nešetrný faul.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

88
    Domácí střídají podruhé. Hřiště opouští Jesper Drost a místo něj nastupuje Broerse.

87
    Hosté střídají po třetí. Hřiště opouští Hateboer a místo něj nastupuje Hagenauw.

87
    Botteghin se po rohovém kopu dostal na malém vápně k hlavičce, jeho hlavička však míří vysoko nad branku a Botteghin se jen drží za hlavu.

85
    Lukoki ho rozehrál na Drosta, ten míč zasáhl rukou a za tuto ruku vidí také žlutou kartu.

84
    Thomas byl faulován kousek od hranice vápna a bude z toho zajímavý přímý kop pro domácí.

81
    Střídají také hosté. Hřiště opouští Kieftenbeld a místo něj nastupuje Islamovič.

80
    Domácí poprvé střídají. Ze hřiště odchází Saymak a na hřiště přichází Brama.
    Vyloučení Tomáše Necida!

79
    Tomáš Necid nyní zajel tvrdě do Antonii, který se jeho skluzu stačil vyhnout. Český útočník ale následně dal svému soupeři malou hlavičku a dostává červenou kartu.
    De Leeuw branku přestřelil.

77
    De Leeuw se dostal ve vápně úplně osamocen ke střele, jeho střela však míří vysoko nad branku.

76
    A teď to tentokrát zkoušel Saymak nůžkami a ani teď z toho nebylo ohrožení branky.