Třinec – K. Vary 4:0 (kon.) | Zlín – Sparta Praha 1:0 (kon.) | Hradec Králové – Mladá Boleslav 3:2 (po pr.)
Kometa Brno – Plzeň 0:5 (kon.) | Liberec – Pardubice 3:2 (1:0 po s.n.) | Olomouc – Vítkovice 9:1 (kon.)
po s.n. (1:0)
Bílí Tygři Liberec
3:2 (0:0, 0:1, 2:1 - 0:0)
HC Dynamo Pardubice
cz Piatok 03.10.2014, 18:00 • Tipsport arena, Liberec. • Tipsport extraliga (ČR)

Liberec vydřel dvoubodové vítězství, přestože ještě tři minuty před koncem prohrával 0:2. Utkání bylo vyrovnané, remíza po základní hrací době je zasloužená. (20:47:04)

Michal BULÍŘ - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Bílí Tygři Liberec.

0:0
    Zohorna selhal. Předvedl totožný způsob zakončení jako Vampola.

5. séria
    0:0
    Vampola nabral rychlost, ale po kličce do bekhendu bránu netrefil.

4. séria
    0:0
    Pěkná klička, Radil ji však nedotáhl do zdárného konce.

4. séria
    0:0
    Bartek nenašel mezírku mezi betony brankáře.

0:0
    Tybor provedl kličku dobře, ale puk mu ve finální fázi utekl.

Samostatné nájezdy začínají.

Kdo ukořistí bonusový bod? V prodloužení mohly rozklíčovat napínavou bitvu oba celky, brankáři ovšem udrželi nerozhodný stav.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:49
    Šimek odpálil kotouč přes celé hřiště. Tybor krátce nato střílel z kruhu, ale Lašák si povyjel a kotouč odrazil do bezpečí. O osudu utkání zřejmě rozhodnou samostatné nájezdy.

Lukáš Šonský

Góly a asistencie: 57. Vampola (Vitásek), 60. Bakoš (Filippi, Škoula), rozh. náj. Bulíř – 24. Tybor (Nahodil, Radil), 50. Sýkora (Tybor)