A. Mytišči – Petrohrad 4:3 (kon.) | Dinamo Minsk – Helsinki 2:3 (kon.) | Záhreb – Riga 3:2 (kon.)
KHL Medveščak Záhreb
3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
HC Dinamo Riga
Piatok 03.10.2014, 18:30KHL

Je dobojované! Riga už v hre bez brankára nedokázala vyrovnať a tak Medveščak Záhreb doma víťazí 3:2 a do tabuľky si pripisuje dôležité tri body. V tretej tretine dostal Záhreb do dvojgólového vedenia Thomas a o niekoľko sekúnd neskôr znížil na 3:2 Bickevskis. (20:48:28)

60:00

59:45
    Meija nedokázal využiť chybu Brusta a vyrovnať stav zápasu!

59:02
    Riga už hrá v šestici, Sedláček je na striedačke!

58:01
    Posledné dve minúty tretej tretiny, Rige sa nedarí dostať do útočného pásma.

57:30
    Rigu brzdí ofsajdové postavenie a tak sa vhadzuje v strednom pásme.

56:57
    Murray dostal puk do útočného pásma a po jeho pokuse musel Sedláček prerušiť hru.

56:05
    Čas sa kráti a Rige ostávajú menej ako štyri minúty na vyrovnanie.

55:10
    Redlihs mal na dosah vyrovnanie, keď na pravej strane vystrelil, ale našiel len Brustovu vyrážačku.

54:21
    Z pravej strany strieľal Hedden, ale trafil len Sedláčka.

53:49
    Lotyši sú v plnom počte.

53:02
    Chorváti sa nikam neponáhľajú a viacmenej len šetria sily a čas. Riga sa dokáže brániť.

51:49
    Pujacs dostáva 2 minúty za podrazenie a Záhreb bude hrať presilovku.

51:08
    Hossa mal dobrú pozíciu, ale nedokázal presne zakončiť a Brust si vydýchol.

50:55
    Domáci brankár bol pod paľbou striel,ale pre túto chvíľu sa Medveščak dokázal ubrániť.

49:24
    Slovák Marcel Hossa sa dostal až pred Brusta, kde bol faulovaný a Riga získava presilovku.
    Maris BICEVSKIS - 3:2

47:29
    Dinamo Riga dalo gól!
    Ale hostia z Rigy veľmi rýchlo kontrujú. Prihrávku Redlihsa pred bránku dokázal za Brusta tečovať MARIS BICEVSKIS. Asistencie: Mikelis Redlihs.
    Bill THOMAS - 3:1

Martin Platko

Góly a asistencie: 13. Perkovich, 29. Flood (Pelletier, Hutchinson), 48. Thomas (Anderson, Palushaj) – 37. Meija, 48. Bicevskis (Redlihs)

KHL Medveščak Záhreb: Brust (Dekanich) – Martinović, Flood, Hutchinson, Morrisonn, Carle, Katić – Glumac, Murray, Björkstrand – Segal, St. Pierre, Pelletier – Thomas, Anderson, Polushaj – Hedden, Wright, Perkovich.
    HC Dinamo Riga: Sedláček (Masalskis) – Genoway, Pujacs, Sotnieks, Porejs, Cibulskis – Darzinš, M. Redlihs, Videll – Cipulis, Ščastlivij, Hossa – Indrašis, Meija, Bukarts – Skvorcovs, Saulietis, Upitis – Jelisejevs.

Rozhodca: Belov, Kiseljov – Gordenko, Tomilov