HC MIKRON Nové Zámky
4:3 (1:1, 2:1, 0:1 - 1:0)
Debreceni HK
Piatok 03.10.2014, 18:00 • Nové Zámky • MOL liga

Videli sme vynikajúci zápas, v ktorom padlo 6 gólov v riadnom hracom čase, nasledovalo predĺženie, v ktorom po 32. sekundách rozhodol o víťazstve Nových Zámkov 4:3 Marek Uram.

Ďakujem Vám za pozornosť a prajem príjemný večer. (20:09:49)

60:32
    HC Nové Zámky dali gól!

Po 30 sekúndách rozhodlo o víťazstve domáce mužstvo zásluhou MAREKA URAMA, ktorý si vychutnal blafákom Tokeho a puk zasunul do prázdnej brány. Asistencia: Pavel Kowalczyk

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Skončila nám tretia tretina, v ktorej sa podarilo skórovať len hosťom, keď v 53. minúte v protiútoku Kaskov strelil gól za chrbát Blažíčka po vynikajúcej prihrávke Sychova.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:48
    Kapitán domácich, Miro Štefanka to zobral na seba a dobre vystrelil na Tokeho, ktorý puk len vyrazil a po chvíľkovom zmätku puk skryl v lapačke.

58:50
    Hosťujúci obranca vyhadzuje puk cez všetky čiary. Ofsajd.

57:52
    Puk končí na ochrannej sieti, vhadzuje sa v strednom pásme.

57:01
    Polčík si nakorčuloval na pravé krídlo a poslal nebezpečnú strelu, ktorú Toke vyráža.

56:41
    Uram neprekvapil Tokeho a stav sa nemení.

55:51
    Zakázané uvoľnenie zo strany hosťujúceho mužstva.

55:20
    Podstavek mohol uniknúť do nájazdu, no zastavil ho hvizd rozhodcu. Postavenie mimo hru.

54:37
    Kurilyuk v dobrej príležitosti, no trafil len Blažíčkove betóny.

52:57
    Debreceni HK dáva gól!

Hosťujúcim hráčom sa napokon predsa podarilo vyrovnať, aj keď v posledných minútach sa bránili. V protiútoku Sychov našiel voľného DANIL KASKOVA a ten zasunul puk za chrbát bezmocného Blažíčka.

51:31
    Chrenko strielal presne, no Toke vytiahol vynikajúci zákrok.

51:21
    Domáci sa dopustili postavenia mimo hru.

50:26
    Domáci v plnom počte.

49:23
    Hráči hostí sa sami pripravili o útočné pásmo.

Tomáš Fiala

Góly a asistencie: 10. Čaládi (Chrenko), 24. Hurtaj (Faith), 38. Chrenko (Kowalczyk, Uram), 61. Uram (Kowalczyk) – 19. Ladányi (Könczei, Berta), 34. Ladányi (Berta), 53. Kaskov (Sychov, Kurilyuk)

HC MIKRON Nové Zámky: Blažíček (Krajčovič) – Hrudík, Kowalczyk, Podstavek, Polčík, Uram – Huba, Kameš, Frolík, Faith, Hurtaj – Ďuriš, Šiška, Štefanka (C) , Chrenko, Čaládi (A) – Leško, Král, Uhnák, Cseres, Púchovský
    Debreceni HK: Toke (László) – Emelianov, Csíki, Ládányi (C), Könczei (A), Berta (A) – Voronov, Sadikov, Kurilyuk, Kaskov, Sychov – Tőkési, Wéber, Barabás, Okos, Dancsfalvi – Orosz, Odnoga.

Rozhodca: Druga, Beniac – Soós, Pálkövi