Zlín – Liberec 2:1 (po s.n.) | Chomutov – Slavia 4:1 (kon.) | Č. Budějovice – Kladno 3:5 (kon.)
Pardubice – Vítkovice 3:4 (kon.) | Jihlava – HC Plzeň 1:3 (kon.)
po s.n.
Berani Zlín
2:1 (0:0, 0:0, 1:1 - 0:0)
Bílí Tygři Liberec
cz Piatok 03.10.2014, 15:00 • ZS Luďka Čajky • DHL Extraliga juniorů (CZ)

64:30
    Hosté ale početní výhodu nevyužili a domácí jsou v plném počtu.

62:30
    Hladiš (ZLN) vyloučen na 2 minuty za zdržování hry.

60:01

60:00

58:01
    Poslední 2 minuty 3. třetiny.

55:37
    Zlín se ale bude muset v závěru bránit. Domácí tým obdržel menší trest pro hráčskou lavici.

52:51
    Zlín právě vstřelil branku!
    Domácí se dočkávají vyrovnání. Vyrovnat stav se podařilo nejlepšímu hráči zlínského týmu DOMINIKU MATULOVI. Asistence. Jakub Kužílek, Adam Hořanský.

52:48
    Hosté přežili i toto oslabení a přiblížili se vítězství.

50:48
    Šír (LIB) potrestán menším trestem za podražení.

46:46

44:46
    Mrázek (LIB) dostává 2 minuty za krosček.

41:31
    Liberec právě vstřelil branku!
    Dočkáváme se konečně i gólu. Po přihrávce Tržického otevírá dnešní skóre JOZEF HUŇA. Asistence: Tomáš Tržický.

40:56
    Hraje se v plném počtu hráčů na obou stranách

40:01

I ve druhé třetině jsem tedy branku neviděli. Hráči se spíš zapisují do statistik v kolonce trestné minuty – celkem jich bylo již 30. Snad se to změní v poslední třetině, která začne v 16:43.

40:00

Ondřej Jícha

Góly a asistencie: 53. Matula (Kužílek, Hořanský), rozh. náj. Matula – 42. Huňa (Tržický)

Berani Zlín: Čáp (Haloda) – Řezáč, Kužílek, Andrýsek, Žabčík, Stuchlík, Procházka, Schmied – Hořanský, Hlaváč, Gago, Haničinec, Zaremba, Karola, Pavlůsek, Werbik, Galuška, Matula, Hladiš.
    Bílí Tygři Liberec: Skřebský (Stezka) – Mrázek, Šír, Arlt, Havlín, Pálek, Divila, Tržický – Babec, Hrníčko, Huňa, Král, Jedlička, Solenský, Vondráček, Ordoš, Havlas, Paločo, Heřmánek.

Rozhodca: Netopil – Goňa, Wesley