Zlín – Liberec 2:1 (po s.n.) | Chomutov – Slavia 4:1 (kon.) | Č. Budějovice – Kladno 3:5 (kon.)
Pardubice – Vítkovice 3:4 (kon.) | Jihlava – HC Plzeň 1:3 (kon.)
po s.n.
Berani Zlín
2:1 (0:0, 0:0, 1:1 - 0:0)
Bílí Tygři Liberec
cz Piatok 03.10.2014, 15:00 • ZS Luďka Čajky • DHL Extraliga juniorů (CZ)

62:30
    Hladiš (ZLN) vyloučen na 2 minuty za zdržování hry.

55:37
    Zlín se ale bude muset v závěru bránit. Domácí tým obdržel menší trest pro hráčskou lavici.

50:48
    Šír (LIB) potrestán menším trestem za podražení.

44:46
    Mrázek (LIB) dostává 2 minuty za krosček.

38:56
    Počet hráčů na ledě se však srovná. Řezáč (ZLN) obdařen dvouminutovým trestem za nedovolené bránění.

37:36
    Hlavní rozhodčí musí opět vylučovat. 2 minuty obdrží na straně Zlína Gago za hrubost a na straně Liberce to jsou Havlín (nedovolené bránění) a Mrázek (hrubost).

34:12
    Současně jsou vyloučeni Zaremba (ZLN) za sekání a Tržický (LIB) za vysokou hůl.

31:11
    Ne na dlouho. O necelou minutu poté nabírá směr trestná lavice Jedlička po hře vysokou holí.

22:09
    Nyní to budou oni, kdo si vyzkouší početní výhodu. Galuška (ZLN) vyloučen na 2 minuty za hákování.

19:18
    V závěru úvodního dějství je vykázán ještě na 2 minuty Hrníčko (LIB) za držení protihráče.

18:17
    Síly na ledě se ale vyrovnají, poněvadž menší trest obdržel také Ordoš (LIB) za sekání.

17:41
    Zlín je v 1. třetině již potřetí vyloučen. Řezáč dostává 2 minuty nepodmíněně za faul kolenem.

11:57
    PSG jde však znovu do čtyř. ZA zdržování hry obdržel menší trest Werbik.

7:55
    Početní výhodu si vyzkouší i hosté. Za hákování je tentokrát vykázán domácí Hladiš.

0:34
    Hned ze začátku je vyloučen Roman Pálek (LIB) na 2 minuty za hákování

Ondřej Jícha

Góly a asistencie: 53. Matula (Kužílek, Hořanský), rozh. náj. Matula – 42. Huňa (Tržický)

Berani Zlín: Čáp (Haloda) – Řezáč, Kužílek, Andrýsek, Žabčík, Stuchlík, Procházka, Schmied – Hořanský, Hlaváč, Gago, Haničinec, Zaremba, Karola, Pavlůsek, Werbik, Galuška, Matula, Hladiš.
    Bílí Tygři Liberec: Skřebský (Stezka) – Mrázek, Šír, Arlt, Havlín, Pálek, Divila, Tržický – Babec, Hrníčko, Huňa, Král, Jedlička, Solenský, Vondráček, Ordoš, Havlas, Paločo, Heřmánek.

Rozhodca: Netopil – Goňa, Wesley