Zlín – Liberec 2:1 (po s.n.) | Chomutov – Slavia 4:1 (kon.) | Č. Budějovice – Kladno 3:5 (kon.)
Pardubice – Vítkovice 3:4 (kon.) | Jihlava – HC Plzeň 1:3 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
3:4 (0:2, 0:0, 3:2)
HC Vítkovice Ridera
cz Piatok 03.10.2014, 18:00 • ČEZ Arena Pardubice. • DHL Extraliga juniorů (CZ)

Já vám děkuji za pozornost, užijte si načatý páteční večer a hned zítra na počtenou! (20:19:47)

Už se nic nestane! Viděli jsme strhující zápas s nevídaným rozuzlením, které přineslo gól pouhých 47 vteřin před závěrečnou sirénou. Autorem této branky byl ostravský Mikuláš Rimmel, který rozsekl dnešní šlágr v rámci 14. kola NOEN juniorské extraligy.

60:00

59:59
    Současně vyloučeni, Radovan Chvojka a Jan Štencel 2 minuty za sekání.

59:53
    Hosté trefili tyč odkryté klece domácích.

59:13
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Neskutečný tlak, který vyústil ve čtvrtý gól Vítkovic! MIKULÁŠ RIMMEL dorazil puk za dezorientovaného Vejmelku a odstartoval vlnu radosti na střídačce hostů. Asistence: Jan Štencel. 3:4

57:42
    Tresty jsou následující, za Pardubice usedají na trestnou lavici: Bažant 2+2 minuty za hrubost a zdržování hry, Petira a Velinský 2 minuty hrubost; za Vítkovice: Jáchym, Hawlík a Česlík všichni 2 minuty za hrubost. 3/5

57:42
    Rozhodčí sčítají tresty na obou stranách.

57:42
    Obětavost pardubických nezná mezí, po přerušení se strhla na ledě hromadná bitka!

56:14
    Vyloučení Pardubic! Luboš Adam dostává 2 minuty za sekání a domácí trenér Pavel Rohlík nahlas vyjadřuje svůj nesouhlas.

55:29
    Oba týmy hrají ze zajištěné obrany a nikdo nechce udělat osudovou chybu.

54:21
    Icing domácích.

53:48
    Hosté si ihned po obdržené brance vybírají oddechový čas.

53:48
    Pardubice právě vstřelily branku!
    A máme vyrovnáno! Nevinné nahození bekhendem z rohu, z hole RADOVANA CHVOJKY znamená vyrovnání a drama je na světe. Wanecki teď asi nemá úplně čisté svědomí. Bez asistence.

52:59
    Slovenský arbitr se nyní ocitl na kolenou a to doslova, když neustál nájezd jednoho z domácích zadáků.

51:18
    Pardubice se tlačí do útoku seč jim síly stačí, Ostravané aktuálně neví, kde jim hlava stojí.

49:42
    Domácí korigují stav utkání a snižují na rozdíl jediné branky! KAREL NEDBAL clonil před brankou a tečoval kotouč za bezmocného Waneckiho. Asistence: Luboš Adam a Denis Kusý. 2:3

49:05
    Vyloučení Vítkovic! Martin Blahuta fauloval u své střídačky kolenem a dostává za to 2 minuty za katrem.

48:51
    Pojišťováci se uchýlili k rozehrávání pomocí síly a výhozy po mantinelu si zkomplikovali život, Vejmelka však chytá.

47:22
    Ostravané dostávají domácí obranu stále do větších potíží, především jejich pohyb je znamenitý.

Ondřej Mládek

Góly a asistencie: 41. Chvojka (Pipek), 50. Nedbal (Adam, Kusý), 54. Chvojka – 12. Hawlík (Blahuta), 15. Beneš (Kafka, Jáchym), 46. Blahuta (Česlík, Ballner), 60. Rimmel (Štencel)

HC Dynamo Pardubice: Vejmelka (Husár) – Petira, Vácha, Franc, Bažant, Adam, Nedbal, Vála – M. Procházka, Chvojka, Vyskočil, Velinský, Sladkovský, Kusý, Hlaváček, Pipek, Kysela, Panna, Krajňák.

Hlavní trenér: Pavel Rohlík.

HC Vítkovice Ridera: Wanecki (Mizera) – Adamík, Hawlík, Demel, Puzič, Charvát, Štencel, Rudl – Ballner, Rimmel, Gřeš, Česlík, Kafka, Blahuta, Kuťák, Ollender, Beneš, Sysala, Jáchym, Gelnar.

Hlavní trenér: Jakub Petr.

Rozhodca: Horinek – Špringl, Špringl ml.