Jekaterinburg – Novokuzneck 2:3 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Novosibirsk 2:1 (kon.) | Ufa – D. Moskva 2:4 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk – Čeljabinsk 3:4 (0:1 po s.n.) | Kazaň – Chabarovsk 3:1 (kon.) | CSKA Moskva – Togliatti 3:0 (kon.)
Čerepovec – Nižnekamsk 2:3 (0:1 po s.n.) | Novgorod – Dinamo Minsk 1:2 (po pr.) | Helsinki – Viťaz 3:4 (kon.)
Petrohrad – Vladivostok 4:3 (kon.) | Riga – A. Mytišči 4:2 (kon.)
Jokerit Helsinki
3:4 (2:1, 0:2, 1:1)
Viťaz Moskovská oblasť
Utorok 23.09.2014, 17:30KHL

Je dobojované! Podolsk sa postaral o veľké prekvapenie dnešného hracieho dňa. Jokerit síce v tretej tretine vyrovnal zásluhou Hagmana, ale už o necelé dva minúty Mamin rozhodol o víťazstve hostí 3:4. To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný večer. (19:50:00)

60:00

59:47
    Domáci sa veľmi snažia,ale všetky ich streli končia mimo Sateriho bránky.

59:25
    Oddychový čas pre Jokerit!

59:25
    Podolsk sa oslobodzuje za cenu zakázaného uvoľnenia.

58:50
    Karlsson je už na striedačke, Jokerit hrá v šestici!

58:26
    Koroljov zostal po zásahu pukom do tváre ležať na ľade, ale po ošetrení by už mal byť v poriadku.

57:50
    Kudinov a Ohtamaa dostali 2+2 minúty za hrubosť. Hrá sa v pätici na oboch stranách.

57:50
    Pred Saterim sa strhla veľká potýčka a tak budú rozhodcovia rozdeľovať tresty. Videli sme tam aj krvavé zranenia.

57:42
    Koukal to skúšal za domácich opäť nahodením, ale Sateriho takého pokusy nemôžu prekvapiť.

56:18
    Prvá formácia Jokeritu sa snaží čo sa len dá, ale defenzíva hostí ich teraz nepustila ani k strele.

55:20
    Strelu od modrej čiary tečoval nepríemne Kapanen, ale Sateri nakoniec nemusel zasahovať.

54:01
    A je po presilovke. Koroljov je späť na ľade a Podolsk v plnom počte.

53:10
    Hostia šetria cenné sekundy počas oslabenia, domácim sa nedarí pokojne kombinovať a tak hráči Podolsku vyhadzujú.

52:01
    Koroljov dostáva 2 minúty za podrazenie a Jokerit má veľkú šancu na vyrovnanie.
    MAMIN - 3:4

51:17
    Viťaz Podolsk dal gól!
    To je neskutočné! Jokerit sa ešte nestihol doradovať z vyrovnania a už opäť prehráva. Makejev spoza bránky našiel MAXIMA MAMINA na medzikruží a presne zakončil. Asistencie: Alexej Makejev, Nikita Šackij.
    HAGMAN - 3:3

50:00
    Jokerit Helsinki dáva gól!
    Fínskemu celku sa po viacerých šanciach podarilo vyrovnať. Kapanen našiel na kruhu voľného NIKLASA HAGMANA, ktorý tvrdou strelou prekonal Sateriho. Asistencie: Niko Kapanen, Atte Ohtamaa.

Martin Platko

Góly a asistencie: 12. Hagman (Aaltonen), 15. Aaltonen (Hagman), 50. Hagman (Kapanen, Ohtama) – 12. Koroljov (Soloduchin, Kokšarov), 27. Kempe (Grišin), 29. Horák (Soloduchin, Kempe), 52. Mamin (Makejev, Šackij)

Jokerit Helsinki: Karlsson (Helenius) – Gunderson, Lajunen, Karalahti, Ohtamaa, Korpikari, Todd – Hagman, Kapanen, Aaltonen – Moses, Koukal, Omark – Rita, Huhtala, McLean – Hahl, Sallinen, Poysti
    Viťaz Moskovská oblasť: Sateri (Saprykin) – Grebeškov, Grišin, Vereščagin, Berdjukov, Selezňov, Golovkov, Klimontov, Kudinov – Cyganov, Horák, Kempe – Soloduchin, Kokšarov, Koroljov – Afinogenov, Jakubov, Makejev – Mamin, Šitikov, Šackij

Rozhodca: Čerenkov, Anisimov – Lazarev, Balodis