Třinec – Tappara 1:2 (kon.) | Pardubice – Bolzano 1:3 (kon.) | SaiPa – Zug 3:0 (kon.)
Jyväskylä – HV71 4:3 (2:0 po s.n.) | Villach – Ženeva 0:5 (kon.) | Eisbären – Fribourg 0:2 (kon.)
Mannheim – Sparta Praha 3:2 (po pr.) | Ingolstadt – Vítkovice 4:5 (2:3 po s.n.) | Zürich – Vienna 2:1 (po pr.)
Bern – Stavanger 0:2 (kon.) | Kloten – Salzburg 0:2 (kon.) | Färjestad – Vålerenga 4:1 (kon.)
Luleå – Rauma 3:1 (kon.) | Nottingham – Hamburg 3:1 (kon.) | Djurgården – Zlín 8:0 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
HC Bolzano
cz Utorok 23.09.2014, 17:30 • ČEZ Arena Pardubice. • Liga majstrov

Pro dnešek je to ode mne vše, s přáním hezkého zbytku dne se s Vámi loučí Adam Joska. (19:41:52)

Je dobojováno! HC Bolzano překvapivě vítězí na pardubickém ledě rozdílem dvou branek. Jedinou branku domácího celku vstřelil Nahodil, za hosty se prosadil nejdříve Nesbitt, rozhodující branku si připsal Insam a ten samý hráč vstřelil i gól do prázdné branky.

Nejlepší hráči:
    Jaroslav Hübl (BLZ)
    Tomáš Halász (PCE)

60:00

59:42
    Gregorc drží kotouč za vlastní bránou a čeká na sirénu, která ukončí duel.

59:14
    Zápas se již dohrává v poklidném tempu.
    Marco INSAM - 1:3

58:46
    Bolzano právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! Gólem do prázdné branky pečetil výhru hostů MARCO INSAM. Asistence: Lee a Cullen.

58:36
    Pardubičtí hráči to zkusí bez brankáře!

58:36
    Oddechový čas pro domácí.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty poslední třetiny a Češi pořád prohrávají o jednu branku.

57:42
    Sisca vyhrál vhazování, po kterém puk doputoval až k jeho vlastnímu brankáři.

57:23
    Pancemu se nepodařilo obhodit Kočího, nakonec je z toho ofsajd italského celku.

57:11
    Hübl si připisuje další snadný zákrok.

56:52
    Zohorna ostře zajel do gólmana hostů, sudí raději přerušují hru.

56:37
    Rozhodčí odpískali ofsajdové postavení Pardubic.

55:56
    Východočechům se dnes příliš nedaří, o čemž svědčí i skóre zápasu.

54:52
    Zakázaná uvolnění Bolzana, vhazovat se bude po levici Hübla.

54:32
    Kolář se obtočil kolem svého obránce, naservíroval kotouč Čáslavovi, ten se ale do kotouče pořádně netrefil.

Adam Joska

Góly a asistencie: 25. Nahodil (Benák) – 1. Nesbitt (Cullen), 36. Insam (Nesbitt, Schofield), 59. Insam (Lee, Cullen)

HC Dynamo Pardubice: Halász (Kristan) – Korím, Čáslava, Benák, Ščotka, Gregorc, Kočí, Škvor, Havlík – Moučka, Zohorna, Semorád – Radil, Nahodil, Tybor – Kolář, Špaček, Poulíček – Voženílek, Kaut, Cetkovský.
    HC Bolzano: Hübl (Hell) – Egger, Oberdorfer, Lee, Insam, Miglioranzi, Crowley – Pance, Bernard, Gander – Schofield, Cullen, Nesbitt – Zisser, Zanette, Sisca – Frank.

Rozhodca: Romasko (RUS), Hradil (CZE) – Lhotský (CZE), Svoboda (CZE)