Jekaterinburg – Novokuzneck 2:3 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Novosibirsk 2:1 (kon.) | Ufa – D. Moskva 2:4 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk – Čeljabinsk 3:4 (0:1 po s.n.) | Kazaň – Chabarovsk 3:1 (kon.) | CSKA Moskva – Togliatti 3:0 (kon.)
Čerepovec – Nižnekamsk 2:3 (0:1 po s.n.) | Novgorod – Dinamo Minsk 1:2 (po pr.) | Helsinki – Viťaz 3:4 (kon.)
Petrohrad – Vladivostok 4:3 (kon.) | Riga – A. Mytišči 4:2 (kon.)

59:20
    Hostia sa nedokážu dostať k odvolaniu Nalimova, pretože Thoresen je s pukom v ich tretine.

58:36
    SKA hrá vo štvorici.

58:02
    Domáci si takýto záver istotne nepredstavovali, hostia však doposiaľ pred Ivannikovom nedokázali vymyslieť nič vážnejšie.

58:00
    Posledné dve minúty tretej tretiny.

57:04
    Kalinin (SKA) – 2 min. – Nebezpečná hra zo zdvihnutou hokejkou.

56:36
    Neuznaný gól a vzápätí oslabenie pre Petrohrad, uvidíme ako s tým naložia zverenci Dušana Gregora.

56:36
    Belov (SKA) – 2 min.

56:10
    Na obraze hry sa nič nemení ani po neuznanom góle domácich, pri puku sú opäť domáci, ktorý sa nikam neponáhľajú.

54:58
    Rozhodcovia napokon gól SKA neuznávajú pre úmyselné kopnutie puku do brány.

53:15
    Domáci sú usadení v útočnom pásme, hostia však dobre bránia.

52:21
    K strele sa odhodlal domáci Martensson, jeho pokus však veľa vzruchu pred Nalimovom nespôsobil.

51:30
    Domáci sa previnili postavením mimo hry a nasledovať bude vhadzovanie v strednom pásme.

51:05
    Gynge spoza brány našiel Bergforsa, avšak s touto akciou si poradil domáci brankár.

50:44
    Hostia sa na malú chvíľu usadili v pásme, avšak momentálne sa hra odohráva v rohu klziska a tak Ivannikov veľa práce nemá.

50:21
    Po zakázanom uvoľnení domácich hokejistov sa hra presťahuje pred Ivannikova.

49:30
    Sokolov len nahadzuje puk od modrej čiary, avšak ani tento puk od hostí nesmeruje medzi priestor brány.

47:56
    Po komerčnej prestávke hra pokračuje a opäť sa hrá pred hosťujúcou bránou, Nalimov má v tretej tretine čo robiť.

47:51
    Po dlhšej dobe musel zasahovať aj Ivannikov, hostia však len nahodili puk do pásma a tak domáci brankár veľa práce nemal.

Jakub Bobovič

Góly a asistencie: 36. Panarin (Dadonov), 37. Tichonov (Kovaľčuk, Kutejkin), 45. Thoresen (Červenka, Belov), 46. Alexandrov (Ponikarovsky, Kablukov) – 18. Sokolov (Bergfors), 24. Gynge, 35. Bergfors

SKA Petrohrad: Ivannikov (Salák) – Kalinin, Chafizullin, Alexandrov, Kutějkin, Čudinov, Bělov, Judin, Jermakov – Kovalčuk (C), Kučerjavenko, Tichonov – Panarin, Šipačjov, Dadonov – Thoresen, Martensson, Červenka – Ponikarovskij, Kablukov, Ketov
    Admiral Vladivostok: Nalimov (Ahonen) – Kolář, Davydov, Osipov, Pyett, Zemčjonok, Kuzmin, Kožokin – Lisin, Ugarov, Zubov – Bergfors, Gynge, Gorošanský – Sokolov, Makarov, Sigarjov – Gorškov, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin

Rozhodca: Beljajev, Buturlin – Sivov, Šeljanin