Třinec – Tappara 1:2 (kon.) | Pardubice – Bolzano 1:3 (kon.) | SaiPa – Zug 3:0 (kon.)
Jyväskylä – HV71 4:3 (2:0 po s.n.) | Villach – Ženeva 0:5 (kon.) | Eisbären – Fribourg 0:2 (kon.)
Mannheim – Sparta Praha 3:2 (po pr.) | Ingolstadt – Vítkovice 4:5 (2:3 po s.n.) | Zürich – Vienna 2:1 (po pr.)
Bern – Stavanger 0:2 (kon.) | Kloten – Salzburg 0:2 (kon.) | Färjestad – Vålerenga 4:1 (kon.)
Luleå – Rauma 3:1 (kon.) | Nottingham – Hamburg 3:1 (kon.) | Djurgården – Zlín 8:0 (kon.)
ZSC Lions
2:1 (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)
Vienna Capitals
cz Utorok 23.09.2014, 19:45Liga majstrov

Je po zápase. Po prodloužení zůstává rozdílový bod ve Švýcarsku. A řekl bych, že i po zásluze, z místních Lions byla po celý zápas vidět chuť hrát a dotáhnout zápas do vítězného konce. Ztráta jednoho bodu v prodloužení je i možná bude mrzet. Vienna si jedinou gólovou radost schovala na konec první třetiny, kdy po nezkušeně dohrané situaci domácích, nechala hosty vyrovnat. Zápas nenabídl příliš hokejové krásy, ale i pracovitost se v dnešním moderním hokeji počítá. S přáním hezkého večera se s Vámi loučím. U některého z příštích onlajnů na viděnou. (22:14:59)

62:35
    Lions právě vstřelili branku!
    Švýcaři potvrdili celozápasovou převahu a proměňují přesilovou hru! Je rozhodnuto. Po nenápadném nahození na branku se k dorážce dostal CHRIS BALTISBERGER a nedal zblízka Zabovi šanci. Asistence: Marc-André Bergeron

61:47
    Rafael Rotter z Vienny sedí na dvě minuty za hákování.

60:35
    Dvě šance na obou stranách. Tu větší měli domácí. Brankář Zaba ovšem nemusel zasahovat, jen kontroloval situaci.

60:01

Třetí třetina nepřinesla rozhodující branku a tak budeme svědky prodloužení. Ve hře jsou i samostatné nájezdy.

60:00

59:40
    Velkou šanci teď měl Trachsler. Na jeho střelu si ovšem Zaba zkušeně počkal!

59:00
    Hosté jsou kompletní.

58:15
    Curych se ne a ne usídlit před brankou soupeře.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty základní hrací doby!

56:45
    Že by rozhodující šance pro Curych? Je tu přesilovka a do konce zápasu něco přes 3 minuty! Na trestné lavici již sedí Markus Schlacher za zdržování hry.

56:02
    Hra je teď velmi vyrovnaná. Souboj střídá souboj a mužstva se vzájemně nepouští do většího tlaku.

55:03
    Utkání začíná být čím dál více nervózní. Obě mužstva si zřejmě uvědomují důležitost situace.

54:17
    Curyšský Seger teď chtěl tak moc docílit gólu, až narazil do tyčky a zůstal ležet čelem k ledu před brankou soupeře. Asi to ale není nic vážného a bude pokračovat.

53:16
    Viennu početní převaha nakopla a dostává se mnohem více do hry.

53:06
    Curych oslabení ustál. Je ale potřeba říci, že i trochu se štěstím, bylo to náročné.

52:23
    Málem využitá přesilovka! Obrovská šance Rakušanů! Po zmatku před brankou se k dorážce dostali hned dva hráči Vienny. Jejich střely ovšem neskončily v síti!

51:07
    Osvobození pro Viennu. Na dvě minuty za krosček totiž míří na trestnou lavici Chris Baltisberger.

Přemysl Ježek

Góly a asistencie: 12. Baratschi (Keller, Seger), 63. BALTISBERGER (Bergeron) – 20. Ferland (Foucault)

ZSC Lions: Leimbacher (Schlegel); Geering, Blindenbacher (A); Cunti, Baltisberger (CTS), Wick; Stoffel, Bergeron; Keller, Neuenschwander, Bärtschi (A); Seger (C), Smith; Bastl, Trachsler, Küenzle; Siegenthaler, Schäppi; Fritsche, Senteler
    Vienna Capitals: Zaba (Kickert); Carson, Iberer; Watkins (A), Ferland (C), Foucault; Peter, Fraser; Naglich, Jessiman, Fischer; Schlacher, Klimbacher (A); Rotter, MacArthur (CTS), Puschnik; Lakos, Hartl; Bauer, Schiechl

Rozhodca: Leppanen (FIN), Vinnerborg (SUI) – Espinoza (SUI), Roher (SUI)