Třinec – Tappara 1:2 (kon.) | Pardubice – Bolzano 1:3 (kon.) | SaiPa – Zug 3:0 (kon.)
Jyväskylä – HV71 4:3 (2:0 po s.n.) | Villach – Ženeva 0:5 (kon.) | Eisbären – Fribourg 0:2 (kon.)
Mannheim – Sparta Praha 3:2 (po pr.) | Ingolstadt – Vítkovice 4:5 (2:3 po s.n.) | Zürich – Vienna 2:1 (po pr.)
Bern – Stavanger 0:2 (kon.) | Kloten – Salzburg 0:2 (kon.) | Färjestad – Vålerenga 4:1 (kon.)
Luleå – Rauma 3:1 (kon.) | Nottingham – Hamburg 3:1 (kon.) | Djurgården – Zlín 8:0 (kon.)
Luleå HF
3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
Lukko Rauma
cz Utorok 23.09.2014, 20:05 • Coop Norrbotten Arena • Liga majstrov

To je ode mě pro tuto chvíli vše. Přeji vám hezký zbytek večera. (22:32:56)

Statistika střel na bránu: 34-21
    Počet trestných minut: 10-20

A je tu konec! Domácí nakonec ve třetí třetině potvrdili svou herní převahu i gólově a ve skupině zůstávají nadále stoprocentní. Výsledek zápasu znamená, že Luleå se stává jistým postupujícím do další fáze! Dobré šance na postup má nadále i Lukko Rauma, které ještě čeká souboj se stejným soupeřem na domácím ledě.

60:00

59:35
    Tohle už si Luleå pohlídá.

59:11
    Domácí dokázali dostat puk ven z pásma. Hostům se příliš nedaří.

58:31
    Domácí to zkusili přes celé hřiště do prázdné branky, ale je z toho jen zakázané uvolnění.

58:03
    Lukko kombinuje v útočném pásmu. Zatím přišla jen jedna střela od modré, která minula branku.

57:20
    Setanen zůstává na střídačce! Lukko to zkouší se šesti hráči v poli.

57:20
    Hostující tým si vyžádal oddechový čas.

56:11
    Hostům rychle utíká čas na vyrovnání a zatím se nejsou schopni dostávat do nějakých vážnějších šancí.

54:48
    Luleå nedokázalo využít nabídnuté příležitosti a hosté se těžké situaci dokázali ubránit. Forsberg i Tikkanen jsou zpátky na ledě.

52:48
    Harri Tikkanen (RAU) dostává dvě minuty za hákování a hosté budou hrát minutu a tři vteřiny ve dvojnásobném oslabení!

52:23
    Lucas Wallmark (LUE) obehrál jednoho z obránců a dostal se do dobré střelecké pozice, ale jeho rána mířila mimo Setanenovu branku.

51:51
    Hostující Henrik Forsberg si jde odsedět dvě minuty za podražení.
    Emil SILVEGåRD - 3:1

49:42
    Luleå právě vstřelila branku!
    Chris Abbott přenechal na pravém kruhu zadovkou puk EMILU SILVEGÅRDOVI, který přihrával před bránu, ale kotouč nešťastně srazil jeden z hostujících obránců přímo mezi betony Setanena. Asistence: Chris Abbott.

47:56
    Hosté se nakonec ubránili a jsou v plném počtu.

46:24
    Hostující mohl při vlastním oslabení po protiútoku vyrovnat, ale jeho střela minula Lassinanttiho branku.

Martin Švejkar

Góly a asistencie: 34. Wallmark (Abbott, Zaar), 45. Granström (Näkyvä, Mannberg), 50. Silvegård (Abbott) – 38. Nurmi (Niskala, Je. Virtanen)

Luleå HF: Lassinantti (Ward) – Savalahti, Nagander, Näkyvä, Kukan, Sandström, Oskarsson, Hjelm, Fagerudd – Wallmark, Zaar, Ledin – Sylvegård, Abbott, Bryggman – Mannberg, Granström, Petrell – Cehlárik, Fogström, Fabricius – Forsberg.
    Lukko Rauma: Setanen (Zapolski) – Mikkola, Kousa, Niskala, Tikkanen, Jaatinen, Je. Virtanen, Forsberg – Gagnon, Ahtola, Piitulainen – T. Koivisto, Lahti, H. Koivisto – Jo. Virtanen, Nurmi, Koski – Vauhkonen, Riska, Sipilainen – Suuronen.

Rozhodca: Wehrli (SUI), Björk (SWE) – Sandström (SWE), Yletyinen (SWE)