Jekaterinburg – Novokuzneck 2:3 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Novosibirsk 2:1 (kon.) | Ufa – D. Moskva 2:4 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk – Čeljabinsk 3:4 (0:1 po s.n.) | Kazaň – Chabarovsk 3:1 (kon.) | CSKA Moskva – Togliatti 3:0 (kon.)
Čerepovec – Nižnekamsk 2:3 (0:1 po s.n.) | Novgorod – Dinamo Minsk 1:2 (po pr.) | Helsinki – Viťaz 3:4 (kon.)
Petrohrad – Vladivostok 4:3 (kon.) | Riga – A. Mytišči 4:2 (kon.)
CSKA Moskva
3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
Lada Togliatti
Utorok 23.09.2014, 17:00KHL

CSKA Moskva síce s problémami, ale predsa zvládla zápas s posledným tímom tabuľky východnej konferencie. Na strely prestrieľali domáci svojho súpera v pomere 46:9, Galimov zasahoval v tretej tretine iba raz, aj preto je víťazstvo Moskovčanov zaslúžené.

Štatistiky

Strely – 46:9
    Vhadzovania – 39:22
    Najaktívnejší strelci – Da Costa (5 striel), Prokhorkin (5 striel), Kiseljevič (5 striel) Radulov (5 striel) (všetci CSKA Moskva)

Prajeme príjemný zvyšok dňa ! (19:18:37)

60:00

59:26
    Znovu menšia šarvátka na ľade, Ogurcov (Lada) a Žarkov (CSKA) si posedia na trestnej lavici za hrubosť.

59:26
    Dmitrij Stulov odchádza na trestnú lavicu za hákovanie.

57:03
    Grigorenko sa snaží Ježova po štvrtýkrát prekonať, no strieľa vysoko nad bránku hostí.

56:03
    Grigorenko zo sľubnej pozície páli mimo, zápas sa už bude pravdepodobne iba dohrávať.

55:04
    CSKA Moska dala gól!
    ALEXANDER RADULOV vystrelil na bránku po druhýkrát a bol úspešný, center prvej formácie Da Costa mu prihrával do dobrej pozície a ruský reprezentant sa nemýlil. Asistencie: Da Costa.

53:00
    Bondarevova strela nebola presá, Ježov nemusel zasahovať, keďže Bondarev mieril privysoko.

51:30
    Vyzerá to tak, že vylúčenia žiadny gólový efekt nemali, akurát si rozhodcovia spravili poriadok na ľade.

50:37
    Pritvrdzuje sa, obojstranné vylúčenie Prokhorkin (CSKA) s Petrovom odchádzajú na trestnú lavicu za hrubosť.

50:02
    Vylúčenie domácich, Alexander Radulov za sekanie odchádza na trestnú a vyrovnáva tak hráčsky stav na ľade.

49:57
    Vylúčenie hostí, Aleksej Mastrukov si ide oddýchnuť na trestnú lavicu za faul kolenom.

49:16
    No a hostia sa predsa dočkali, strelecký pokus z ich strany konečne prišiel aj v tretej tretine, Golubev strieľa iba do Galimova.

48:24
    Radulovova strela z dobrej pozície, puk však nemieri do priestoru bránky.

48:00
    Pjanov strieľa za hostí v tejto tretine ako prvý, no nanešťastie pre hostí triafa protihráča a Galimov zasahovať nemusí.

47:32
    Grigorenko zamestnáva Ježova v bránke Lady naďalej, pridáva sa i Zaitsev a Andronov, brankár hostí si napriek dvom inkasovaným gólom drží celkom slušnú úspešnosť a už asi všetci vieme, kto bude mužom zápasu zo strany hostí.

45:02
    35. strela na bránku hostí znamená druhý gól domácich. NIKOLAJ PROKHORKIN prekonáva Ježova v bránke hostí na piaty pokus. Asistencie: Evgenij Arťukin, Jan Mursak.

42:00
    Denis Denisov strieľa po druhýkrát v tejto tretine (celkovo už 4.)na Ježova, ten si pripisuje 31. úspešný zákrok.

Marian Fiam

Góly a asistencie: 34. Telegin (Mišarin), 46. Prokhorkin (Arťukin, Mursak), 56. Radulov (Costa)

CSKA Moskva: Galimov (Lalande) – Denisov (A), Zaitsev (A), Kiseljevič, Billins, Bondarev, Misharin, Mamin, Jegoršev – Grigorenko, Da Costa, Radulov (C) – Mursak, Prokhorkin, Arťukin – Telegin, Stas, Andronov – Zharkov, Korotkov, Zhafjarov
    Lada Togliatti: Ježov (Glass) – Hunkes, Podhradsky, Vorobjov (A), Barancev, Ogurtsov, Sloboda, Stulov, Shulakov – Chernikov, Petrov (A), Golubev – Zuzjakin, Nikitenko (C), Bočarov – Pjanov, Zatovič, Shenfeld – Mastrukov, Strelcov, Šarov

Rozhodca: Komarov, Kulakov – Goljak, Dedulja