Genk – Brugge 1:1 (kon.) | Gent – Mouscron 1:0 (kon.) | Kortrijk – Lokeren 2:3 (kon.)
KRC Genk
1:1 (1:1)
Club Bruggy KV
cz Nedeľa 14.09.2014, 14:30 • Cristal Arena, Genk • Belgická Jupiler Pro League

Držení míče: KRC Genk 56% – 44% Club Brugge KV.
    Střely celkem: KRC Genk 10:13 Club Brugge KV.
    Střely na bránu KRC Genk 5:6 Club Brugge KV.
    Střely mimo bránu: KRC Genk 5:7 Club Brugge KV. (16:30:23)

Hlavní rozhodčí Boucaut dnes naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak zápas, ve kterém jsme vítěze nenašli. Nicméně výsledek 1:1 je spravedlivý, protože byl k vidění vyrovnaný fotbal, a tak si oba týmy jednobodový zisk zaslouží. K vidění byly dva góly, ale ty padly v závěru prvního poločasu, když se nejprve trefil Cissé a minutu později vyrovnal na 1:1 Gedoz. Druhý poločas byl zajímavější, než ten první, ale gól už nepadl. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne.

90+4

90+4
    Castagne zahrál rukou ve vápně, ale rozhodčí penaltu nenařídil!

90+3
    Genk se dostal přes pravou stranu na útočnou polovinu, odkud pak přilétl před branku velmi nebezpečný střílený centr, ale brankář Ryan vytasil parádní zákrok a balon vytěsnil. Pokud by brankář Ryan nezasáhl, nejspíš by tak střílený centr skončil vstřelenou brankou, protože míč mířil pod břevno.

90+2
    Oba týmy se snaží vstřelit vítězný gól, ale nedaří se to ani jednomu celku.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.

89
    Máme tu další žlutou kartu, kterou byl potrestán Benjamin De Ceulaer. Ten totiž svého protihráče zezadu fauloval a poslal ho k zemi.

87
    Genk dostal výhodu volného přímého kopu, ale Ryan si dobře postavil zeď, která střelecký pokus zablokovala.

86
    Thomas Meunier stíhal svého protihráče a snažil se ho zastavit, avšak počínal si nedovoleně, a tak mu rozhodčí udělil žlutou kartu.

85
    Jeden z hostů fauloval, a tak dostal Genk výhodu standardní situace. Před branku přilétl zajímavý centr, ale domácí fotbalisté míč mezi tři tyče nedotlačili.

85
    Ze hry odchází Felipe Gedoz, kterého vystřídá Davy De Fauw.

84
    Aktivní Víctor Vásquez se dostal do zakončení, ale brankář Köteles byl na místě a prudkou střelu zneškodnil.

83
    Hosté se před standardní situací ubránili, a tak se stav skóre nemění. Nicméně vypadalo to, že jeden z hostů ve vápně fauloval a domácí tým se dožadoval pokutového kopu, ale rozhodčí byl proti.

82
    Meunier si připsal dobrý obranný zákrok, když Buffelovi vypíchl míč na rohový kop.

81
    Na pravé straně se uvolnil Víctor Vásquez, který odcentroval balon do pokutového území, ale našel pouze bránícího protihráče, který odkopl míč do bezpečí.

80
    Gedoz ze své kopačky vyslal velmi zajímavou střelu k pravé tyči, avšak brankář Köteles svůj tým podržel a pohotovým zákrokem střelecký pokus zneškodnil.

78
    O přihrávku za obranu si řekl Víctor Vásquez, ale nepohlídal si ofsajd, a tak rozhodčí hru přerušil. Rozehrávat budou domácí fotbalisté.

77
    Víctor Vásquez si dovezl balon do vápna, ale tam si ho předkopl hodně před sebe a připravil se o zajímavou šanci.

75
    Do složité situace se dostal Izquierdo, kterého bránilo několik protihráčů a vystartoval po něm i brankář. Izquierdo tedy v těžké pozici branku netrefil.