Sereď – Pohronie 0:0 (kon.) | MFK Košice B – Trebišov 3:0 (kon.)
MFK Košice B
3:0 (2:0)
Slavoj Trebišov
Nedeľa 14.09.2014, 15:30MONACObet liga

Ježík ukončil dnešný zápas po 2 minútach nadstaveného času, s konštatovaním, že po góloch Vansu, Gálla a Horodníka si MFK Košice "B" poradilo so Slavojom Trebišov pomerom 3:0 sa už s vami lúčim a prajem ešte pekný zvyšok dňa.

Dnešným stretnutím vás sprevádzal Lukáš Pancurák. (17:16:53)

90+2

90+2
    Dordevič chcel pridať 4. gól Košíc, nanešťastie pre MFK však stál v ofsajdovej pozícii.

90+1
    Prvú minútu nadstaveného času máme za sebou. Podľa údaju na svetelnej tabuli nás čaká ešte jedna.

90
    Začala sa posledná minúta zápasu.

89
    Opak bol však pravdou. K lopte sa aj so šťastím dostal Diaby, ktorému zmenšoval strelecký uhol Barát a pri zákroku bol nepríjemne zasiahnutý kopačkou útočiacého hráča.

88
    Zápas sa už len dohráva, zdá sa, že výraznejších príležitostí sa už nedočkáme.

87
    A striedajú aj hostia. Tí z ihriska stiahnu Lukáča, na hraciu plochu vybehne Vaňo.

85
    Unaveného Vansu nahradí navrátilec Coulibaly Diaby.

85
    Domáci sa však dopustili útočného faulu, striedania sa stávajú realitou.

84
    Košičania chceli pred avizovanými zmenami ešte pridať 4. gól, loptu však hostia šikovne odvrátili. Opäť len na kopačky domácich, tí sa teraz ponáhľať nebudú.

83
    Pripravujú sa striedania na oboch stranách.

82
    Nepríjemný moment na ihrisku, keď na hracej ploche ostáva ležať Hirjak. Ten bude musieť byť ošetrovaný.

81
    Tak toto bol protiútok ako hrom! Domáci sa dostali do obrovského prečíslenia, loptu dostal na kopačku v šestnástke Vancák, ktorý ju poslal len do rukavíc Baráta. Za halvu sa chytá kompletne celý štadión v Barci, na čele s Tofiloskim.

80
    Pavúk sa previnil faulom na vlastnej polovici, za ktorý vidí žltú kartu.

79
    Zápas sledujú pozorným okom aj hráči MFK Košice, zápas si prišiel s rodinkou pozrieť aj ich gólman, Darko Tofiloski.

78
    Lopta zaletela zo štandardky na "päťku", kde stál len pripravený Leško. Ten situáciu s prehľadom riešil.

77
    Žltou kartou však napomínaný Šimko, pravdepodobne mal k rozhodcovi ešte nemiestne poznámky.