Boavista – Coimbra 1:0 (kon.) | Marítimo – Penafiel 2:0 (kon.) | Guimarães – Porto 1:1 (kon.)
Ferreira – Gil Vicente 1:0 (kon.) | Praia – Nacional 2:1 (kon.)
Boavista FC
1:0 (0:0)
Academica de Coimbra
cz Nedeľa 14.09.2014, 17:00 • Estádio do Bessa • Primeira Liga

Dnešní ne moc záživné utkání nám skončilo. Z vítězství se poprvé v sezóně raduje domácí celek, kterému k vítězství 1:0 dopomohla vlastní branka Oforiho z 56. minuty. Tímto vám popřeji příjemný zbytek nedělního podvečera a úspěšný start do pracovního týdne. (18:54:17)

90+4

90+4
    Již nám probíhají poslední vteřiny zápasu a domácí stále vedou o jednu branku.

90+3
    Domácí se brání za cenu dlouhých odkopů z vlastní poloviny.

90+2
    Hosté už moc času nemají, ale snaží se všechny své útoky směřovat přímo na bránu.

90+1
    Domácí bojují i za cenu žlutých karet. Tu další dostává obránce Beckels.

90
    Již se hraje nastavený čas, který potrvá 4 minuty.

89
    Hosté se snaží zakládat útoky dlouhými nákopy, ale ani takováto taktika není zatím úspěšná

88
    Boavista šetří čas na polovině hostujícího týmu.

87
    Blíží se nám konec zápasu a Coimbra stále nedokáže vstřelit vyrovnávající branku.

86
    Poslední střídání zápasu. Dohráno má střelec nešťastné vlastní branky Ofori, kterého nahradí Marinho.

85
    Po útoků hostujícího celku se znovu k rozehrávce dostává brankář domácího týmu.

84
    Dobrý obraný zákrok předvádí domácí Mika a okamžitě posílá míč na polovinu soupeře.

83
    Hostům již moc času na zvrat nezbývá. Objektivně si musíme říct, že se toho ve druhém poločase moc neudálo.

81
    Po faulu na Shiaa dostává žlutou kartu Pedro.

79
    Poslední posílení defenzivy v domácím hřišti na místo Zé Manuela přichází Lamine.

79
    Dlouhý míč do pokutového území hostujícího týmu, ale pro domácí to žádnou velkou šanci neznamená.

77
    Útočnou akci rozjíždí Shiao Wei.

76
    Nepřesná střele v podání Coimbry.

75
    Domácí celek je zalezlý na své polovině a čeká jestli hosté něco dokáží vymyslet.