Boavista – Coimbra 1:0 (kon.) | Marítimo – Penafiel 2:0 (kon.) | Guimarães – Porto 1:1 (kon.)
Ferreira – Gil Vicente 1:0 (kon.) | Praia – Nacional 2:1 (kon.)
Boavista FC
1:0 (0:0)
Academica de Coimbra
cz Nedeľa 14.09.2014, 17:00 • Estádio do Bessa • Primeira Liga

Dnešní ne moc záživné utkání nám skončilo. Z vítězství se poprvé v sezóně raduje domácí celek, kterému k vítězství 1:0 dopomohla vlastní branka Oforiho z 56. minuty. Tímto vám popřeji příjemný zbytek nedělního podvečera a úspěšný start do pracovního týdne. (18:54:17)

90+4

90+4
    Již nám probíhají poslední vteřiny zápasu a domácí stále vedou o jednu branku.

90+3
    Domácí se brání za cenu dlouhých odkopů z vlastní poloviny.

90+2
    Hosté už moc času nemají, ale snaží se všechny své útoky směřovat přímo na bránu.

90+1
    Domácí bojují i za cenu žlutých karet. Tu další dostává obránce Beckels.

90
    Již se hraje nastavený čas, který potrvá 4 minuty.

89
    Hosté se snaží zakládat útoky dlouhými nákopy, ale ani takováto taktika není zatím úspěšná

88
    Boavista šetří čas na polovině hostujícího týmu.

87
    Blíží se nám konec zápasu a Coimbra stále nedokáže vstřelit vyrovnávající branku.

86
    Poslední střídání zápasu. Dohráno má střelec nešťastné vlastní branky Ofori, kterého nahradí Marinho.

85
    Po útoků hostujícího celku se znovu k rozehrávce dostává brankář domácího týmu.

84
    Dobrý obraný zákrok předvádí domácí Mika a okamžitě posílá míč na polovinu soupeře.

83
    Hostům již moc času na zvrat nezbývá. Objektivně si musíme říct, že se toho ve druhém poločase moc neudálo.

81
    Po faulu na Shiaa dostává žlutou kartu Pedro.

79
    Poslední posílení defenzivy v domácím hřišti na místo Zé Manuela přichází Lamine.

79
    Dlouhý míč do pokutového území hostujícího týmu, ale pro domácí to žádnou velkou šanci neznamená.

77
    Útočnou akci rozjíždí Shiao Wei.

76
    Nepřesná střele v podání Coimbry.

75
    Domácí celek je zalezlý na své polovině a čeká jestli hosté něco dokáží vymyslet.

73
    Hosté posílají na hřiště čerstvého hráče. Přichází Invanildo, kterému přepouští místo Nwankwo.

73
    Do útoku se dostávají opět domácí.

70
    Coimbra se snaží, ale bohužel pro hosty se jí moc dobrých akcí nedaří.

69
    Hosté jsou nyní paralyzovaní a nedokáží vymyslet žádnou akci. Takovýhle průběh se asi nečekal.

67
    Academica útočí na polovině domácích, ale jejich je nepřesná.

65
    Domácí celek drží míč a snaží se šetřit čas.

63
    Nový hráč na hřišti se zapisuje žlutou kartou.

62
    Coimbra je dosavadním průběhem zaskočená a nedokáže se vymanit z vlastní poloviny.

59
    Další střídání na straně domácích odchází Brito, kterého nahrazuje Cid.

57
    Domácí se dočkali první branky v sezóně, ale musel jim k ní dopomoct hráč Coimbry Ofori.

56
    Coimbra právě vstřelila branku!
    Autorem vlastní branky je OFORI.

55
    Boavista je delší dobu bez balónu a favorit přejímá aktivitu nad hrou.

52
    Znovu se opakuje situace z prvního poločasu, kdy Coimbra drží míč.

50
    Střídají i domácí odchází Pouga a přichází Shiao Wei.

48
    Ošetřován je hráč domácích.

47
    Coimbra posiluje útok tak uvidíme co to hostům přinese.

46
    Coimbra do druhého poločasu přichází s jednou změnou odchází Goualy nahrazuje ho Schumacher.

46

V prvním poločase jsme branku neviděli. Zatím zápas odpovídá postavení obou týmu v tabulce. Dočkají se domácí první branky v letošní sezóně? to je otázka která nás bude zajímat do druhého poločasu.

Který z týmů obdrží první červenou kartu ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+1

45+1
    Hraje se minuta nastaveného času. Uvidíme jestli se branky dočkáme již v prvním poločase.

44
    V Prvním poločase je to Coimbra co drží častěji míč, ale paradoxně nebezpečnější jsou domácí.

42
    Teď znovu útočí hostující tým.

41
    Boavista se dostává k větší šanci. Po volném kopu Zé Manuela se k hlavičce dostává Sampaio, ale branka z této akce nepadla.

40
    Coimbra znovu operuje na polovině domácího týmu.

37
    Domácí asistent trenéra byl vykázán hlavním rozhodčím na tribunu, když žádal žlutou kartu pro hostujícího Nascimenta.

36
    Academica drží míč na vlastních kopačkách. Domácí Boavista čeká co se bude dít.

35
    Zatím se nehraje moc pohledný zápas, když oba týmy nedokáží vymyslet žádnou velkou akci.

33
    První žlutá karta pro domácí tým dostává Correia

30
    Rohový kop zahrává Sampaio, ale šanci domácích Cristiano chytá.

29
    Nepřesnou střelu na konto domácích přidává Pouga.

28
    První žlutý kartónek v zápase vidí hostující Nascimento.

27
    Brankář Boavisty Mika rozehrává od své brány.

26
    Po rohovém kopu následoval rychlý protiútok, ale tako z něho domácí nic nevytěžili.

25
    Academica se dostává do pokutového území, ale jejich střela byla zblokována na rohový kop.

23
    Hráči domácích operují s míčem u rohového praporku, ale nedokáží nic vymyslet

22
    K nebezpečné střele se dostává Gomes

20
    Ofori zahrával rohový kop, ale žádná nebezpečná šance z něj není.

19
    Domácí Boavista, ale daleko nedošla a aktivitu mají znovu hosté.

18
    Hosté ztrácí míč na polovině soupeře a do protiútoku jdou domácí.

17
    Coimbra předvádí postupný útok až k bráně soupeře, ale ne a ne se dostat k nebezpečnému zakončení.

15
    Domácí hráči se snaží zahájit útok středem pole.

14
    Aktivitu přebírá Coimbra, ale zatím se hra odehrává ve středu pole.

13
    Domácí hráči se snaží vymyslet něco směrem do útoku, ale zatím se jim žádná kloudná akce nedaří.

11
    Boavista rozehrává od vlastní brány, ale brzo ztrácí míč.

10
    Hostující tým drží míč na vlastních kopačkách.

8
    Academica se snaží rozjet útok z vlastní poloviny.

5
    Další nepřesnou střelu hostí přidává Pedro.

4
    Nepřesnou střelou se prezentuje Gomes.

3
    Boavista, rozehrává akci od vlastních obránců, ale daleko se nedostává.

2
    Favorizovaná Academica vstupuje do zápasu s velkou aktivitou.

1

Boavista FC: Mika – Sampaio, Dias, Santos, Correia, Beckeles, Tengarrinha, Carvalho,Brito, Zé Manuel, Pouga
    Náhradníci: Ba, Ervoes, Cid, Lamine, Idris, Faye,Shihao

Academica de Coimbra: Cristiano – Aderlan, Santos, Ofori, Nascimento, Piloto, Nwankwo, Gomes, Pedro, Goualy, Lopes
    Náhradníci: Lee, Mineiro, Nuno, Jimmy, Invanildo, Schumacher, Marinho

Rozhodčí: Esteves – Tomé, Dionísio.

Který z týmů vyhraje první poločas?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Academica do soutěže vstoupila o něco lépe, ale i přesto to není žádný velký úspěch. Coimbře se totiž podařilo dvakrát ubojovat remízu 1:1 a jednou utrpěli prohru. Prozatimní resumé je tedy 2 body se skóre 3:4.

Boavista FC
    Domácí celek nezažívá úspěšný vstup do soutěže. V prvních třech kolech portugalské ligy nedokázala Boavista zvítězit a zaznamenala tři porážky se skóre 0:8. Dnes bude hlavním cílem domácích získat první body a vstřelit nějakou tu branku.

Příjemný nedělní podvečer. Vítám Vás u zápasu portugalské ligy mezi poslední Boavistou Porto a o něco lépe postavenou Coimbrou. Postavení v tabulce nám dává jasně najevo, kdo je v tomto utkání favorit a podle papírových předpokladů by tím favoritem měla být Coimbra.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.