Rayo Vallecano – Elche 2:3 (kon.) | Valencia – Espanyol 3:1 (kon.) | Sevilla – Getafe 2:0 (kon.)
Granada – Villarreal 0:0 (kon.)
Valencia CF
3:1 (1:0)
RCD Espanyol Barcelona
Nedeľa 14.09.2014, 17:00Španielska LaLiga

Domáci mali po celý čas kontrolu nad zápasom. Druhý polčas sa im podarilo vyhrať 2:1. Po góloch Pareja, Alcacéra – Garcia (pen.). Ja sa s vami lúčim a pri ďalšom zápase na Onlajny.eu DOVIDENIA. (18:52:30)

90+3

90+1
    Nadstavený čas sú 3 minúty.

90+1
    Espanyol Barcelona dala gól! Tak nakoniec prichádza zníženie. Hostia mali výhodu pokutového kopu a SERGIO GARCIA sa nemýlil.

90
    Prebieha posledná minúta riadnej hracej doby.

89
    Aj dommáci vyuzívajú všetky možné striedania. Ibanéz naskakuje za Alcacér.

89
    Čas hrá v prospech Valencie, ktorá sa do ničoho nehrnie. Snažia sa kontrolovať hru krátkymi nahrávkami v strede pola.

86
    Dva rohové kopy hostí. Zníženie stavu sme nevideli ani pri jednom.

83
    Druhé striedanie na strane Valencie. Gil prichádza na miesto strelca prvého gólu Piattiho.

82
    Je vyrovnané! Teda aspoň na žlté karty. Potrestaným je Barragan.

80
    Hostia využívajú aj posledné striedanie. Canas nahrádza Sancheza.

78
    Hostia sa už len ťažko dostanú do takmer určite prehratého zápasu. Lepším tímom boli určite futbalisti z Valencie.

75
    Prvá žltá karta v tomto zápase. Rozhodca ju udeľuje Alvarovi.

73
    Valencia dala gól! A je vymalované. PACO ALCCAÉR sa rútil na bránu po krásnej prihrávke. Klučkou sa zbavil brankára a elegatným spôsobom do prázdnej brány zvýšil náskok svojho tímu. 3:0.

73
    Aktívnejším tímom v druhom polčase sú domáci. Espanyol si len ťažko vytvára šance.

70
    Garcia sa snažil ohroziť Diaga Alvesa. Jeho pokus však skončil mimo troch tyčí bráne domácich.

67
    Striedajú aj domáci. Rodrigo si v tomto zápase už do lopty nekopne. Na jeho post naskakuje Freghouli.

66
    Prichádza druhé striedanie na strane hostí. Caceido nahradí na ihrisku Stuaniho.

64
    Valencia dala gól! Pekná akcia DANIELA PAJERA končí gólom. Autor gólu si nechtiac narazil loptu o súpera a následnou strelou prekonáva Casillu. 2:0.