Rayo Vallecano – Elche 2:3 (kon.) | Valencia – Espanyol 3:1 (kon.) | Sevilla – Getafe 2:0 (kon.)
Granada – Villarreal 0:0 (kon.)
Valencia CF
3:1 (1:0)
RCD Espanyol Barcelona
Nedeľa 14.09.2014, 17:00Španielska LaLiga

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.

Dobrý deň. Moje meno je Denis Vaďovský a budem vás sprevádzať zápasom v ktorom Valencia CF privíta na svojom trávniku RCD Espanyol Barcelona.

VALENCIA CF:
    Domáci odohrali v prebiehajúcej sezóne 2 zápasy. NA konte majú 4 body za 1 výhru a 1 remízu. V predošlom zápase sa im podarilo zvíťaziť na domácej pôde, kde hostili Malagu rozdielom triedy 3:0. V tabuľke obsadzujú 4. priečku.

RCD ESPANYOL BARCELONA:
    Hosťujúci celok má na konte taktiež 2 zápasy. Nachádzajú sa s 1 bodom za 1 remízu a 1 prehru na 18. mieste v tabuľke. Posledný zápas odohrali doma so Sevillou. Tento zápas sa skončil natesnejším rozdielom 0:1 v neprospech Espanyolu.

V tomto zápase sú favoritom domáci, ktorým sa podľa môjho názoru podarí zvíťaziť 2:0. Kurzy na Valenciu sa pohybujú okolo 1,60.

Valencia CF: Diego Alves – Otamendi, Vezo, Barragán, Gayá – Piatti, Gomes, Parejo, Fuego – Rodrigo, Alcácer.
    Náhradníci: R. Yoel – Cancelo, Mustafi, Feghouli, Zuculini.

RCD Espanyol Barcelona: Casilla – J. López, Colotto, Álvaro González, Arbilla – V. Sánchez, Sevilla, Abraham González, Montañés – S. García, Stuani.
    Náhradníci: Pau – Mattioni, R. Rodríguez, V. Álvarez, Alfonso, Caicedo..

1

2
    Hostia vstupujú do zápasu s loptou na nohách. Krátkymi prihrávkami sa snažia založiť útok a ohroziť bránu Diega Alvesa.

4
    Valencia zaútočila. Center z kraja do vápna však obrana súpera pohotovo pokrýva.

6
    Faul na strane domácich. Rozohrávať bude hosťujúci tím z Barcelony.

7
    Valencia dala gól! Domáci sa dostávajú do vedenia. PABLO PIATTI vyslal nechytateľnú strelu pod brvno Casillovej bránky. 1:0

10
    Domáci sa po góle dostali do jasnej dominancie. Na ihrisku sú aktívnejším mužstvom.

13
    Nahrávka do Gayu do šestnástky. Obrana súpera si s loptou poradila.

16
    Rohový kop hostí zahráva Montanés. Hráči Espanyolu neohrozili bránu súpera.

19
    Nedorozumenie v rozohrávke hostí skoro vyústilo k veľkej chybe. Naštastie pre Espanyol si Casilla udržal chladný hlavu.

22
    Rohový kop hostí. Zahráva ho Sevilla na krátko. Hostia zostávajú v pri lopte.

24
    V úvode zápasu vidíme viac loptu na kopačkách domácim futbalistom, ktorý vedú po gólu Piattiho 1:0.

27
    Sanchez sa previnil faulom. Tvrdým zákrokom poslal súpera k zemi. Rozohrávať budú domáci.

30
    Ofenzívna snaha Collota strokotala na brániacich hráčoch súpera.

32
    Séria rohov v podaní Sevillu. Ani jeden nepriniesol hosťom vytúžené ovocie v podaní vyrovnávajúceho prvého gólu.

35
    Kombinácia prihrávok na strane Espanyolu. Do šance sa však nedostali.

38
    Držanie lopty sa pomaly vyrovnáva. Diego Alves zatiaľ nemal žiadnu vážnejšiu robotu.

40
    V týchto minútach sa hrá zväčša v strede ihriska. Pred bránami tímov sa nič zaujímave nedeje.

43
    Snaha Rodriga predrať sa do vápna. Pozorná obrana však jeho úmysel zastavila.

45+1

V prvom polčase sme toho až tak veľa nevideli. Domáci sa dostali zásluhou Piattiho v 7. minúte do vedenia. Odvtedy sme neboli svedkami žiadnej vážnejšej šance. Takže stav zostáva nezmenený 1:0 pre Valenciu.

46

46
    Počas prestávky došlo k striedaniu. Gonzáles sa porúča z ihriska a na jeho miesto nastupuje Lucas.

49
    2 rohové kopy za sebou kopali domáci. Hlavným aktérom bol Parejo. Stav ostáva nezmenený 1:0.

51
    Akcia hostí skončila len nakopnutím lopty do brániaceho hráča súpera.

55
    Sergio Garcia posiela loptu do siete. Rozhodcovia mu však gól neuznávajú pre postavenie mimo hru.

56
    Rohový kop domácich. Predviehol sa Piatti, ktorého center končí v moci súpera.

59
    Veľká šanca domácich a zároveň krásny zákrok Casillu. Rodrigo páli z vápna. Jeho strelu sa však Casillovi podarilo vytlačiť na rohový kop.

63
    Pajero zahráva rohový kop. Lopta však končí v moci brankára Casillu.

64
    Valencia dala gól! Pekná akcia DANIELA PAJERA končí gólom. Autor gólu si nechtiac narazil loptu o súpera a následnou strelou prekonáva Casillu. 2:0.

66
    Prichádza druhé striedanie na strane hostí. Caceido nahradí na ihrisku Stuaniho.

67
    Striedajú aj domáci. Rodrigo si v tomto zápase už do lopty nekopne. Na jeho post naskakuje Freghouli.

70
    Garcia sa snažil ohroziť Diaga Alvesa. Jeho pokus však skončil mimo troch tyčí bráne domácich.

73
    Aktívnejším tímom v druhom polčase sú domáci. Espanyol si len ťažko vytvára šance.

73
    Valencia dala gól! A je vymalované. PACO ALCCAÉR sa rútil na bránu po krásnej prihrávke. Klučkou sa zbavil brankára a elegatným spôsobom do prázdnej brány zvýšil náskok svojho tímu. 3:0.

75
    Prvá žltá karta v tomto zápase. Rozhodca ju udeľuje Alvarovi.

78
    Hostia sa už len ťažko dostanú do takmer určite prehratého zápasu. Lepším tímom boli určite futbalisti z Valencie.

80
    Hostia využívajú aj posledné striedanie. Canas nahrádza Sancheza.

82
    Je vyrovnané! Teda aspoň na žlté karty. Potrestaným je Barragan.

83
    Druhé striedanie na strane Valencie. Gil prichádza na miesto strelca prvého gólu Piattiho.

86
    Dva rohové kopy hostí. Zníženie stavu sme nevideli ani pri jednom.

89
    Čas hrá v prospech Valencie, ktorá sa do ničoho nehrnie. Snažia sa kontrolovať hru krátkymi nahrávkami v strede pola.

89
    Aj dommáci vyuzívajú všetky možné striedania. Ibanéz naskakuje za Alcacér.

90
    Prebieha posledná minúta riadnej hracej doby.

90+1
    Espanyol Barcelona dala gól! Tak nakoniec prichádza zníženie. Hostia mali výhodu pokutového kopu a SERGIO GARCIA sa nemýlil.

90+1
    Nadstavený čas sú 3 minúty.

90+3

Domáci mali po celý čas kontrolu nad zápasom. Druhý polčas sa im podarilo vyhrať 2:1. Po góloch Pareja, Alcacéra – Garcia (pen.). Ja sa s vami lúčim a pri ďalšom zápase na Onlajny.eu DOVIDENIA. (18:52:30)