Lille – Nantes 2:0 (kon.) | Guingamp – Bordeaux 2:1 (kon.) | Évian TG – Marseille 1:3 (kon.)
Lille OSC
2:0 (0:0)
FC Nantes
cz Nedeľa 14.09.2014, 14:00Ligue 1 Uber Eats

Pro dnešek je to ode mě vše a někdy příště na shledanou. (16:00:29)

Je za námi konec zápasu 5. kola nejvyšší francouzské soutěže , ve kterém vítězí Lille OSC.

Domácí hráči do druhé půle doslova vlétli a hned ve 46. minutě se mohli radovat z vedení!
    Skvěle hrající Divock Origi si skvěle naběhl na centr Rouxe a z malého vápna nemohl přestřelit!
    O pár minut později na Grand Stade Lille Métropole bylo veseleji, když si střídající Marcos Lopes skvěle naběhl a osamocený před brankářem se nemýlil! Zbytek zápasu se odehrál v režii domácího týmu.
    Hosté z Nantes si dokázali vybojovat více větších šancí v prvním poločase, ale bohužel pro ně je nedokázali proměnit a mohou toho tak litovat.

90+2
    Míč míří ale do zámezí a rozhodčí každým momentem ukončí zápas.

90+1
    Poslední šance pro hosty alespoň snížit na jednogólový rozdíl po faulu domácího kapitána.

90+1
    Domácí hrají uvolněně a zkouší střílet i ze 30 metrů. Střela míří vysoko nad.

90
    Rozhodčí nastavuje nad rámec řádné hrací doby 2 minuty.

89
    Sidibé po odpískání odkopl míč daleko z místa přestupku a rozhodčí toto ocenil žlutou kartou.

88
    Jsou to právě domácí, kteří se hrnou do útoku a hosté z Nantes pouze míč odkopávají.

87
    Hosté se snaží ještě něco vymyslet ale domácí kontrolují hru a nikam nepospíchají.

87
    Domácí by do příštích zápasů měli natrénovat centry. Už po několikáté dnes po rohovém kopu míč nenašel žádné hráče v červeném.

86
    Roh pro domácí po střele Gueye.

84
    Domácí měli možnost rozehrát přímý kop ale ten opět skončil na prvním hostujícím obránci.

83
    Ze hřiště odchází Roux a jeho místo nahradí Frey

83
    Míč končí na první obránci a hosté tak odkopávají míč do bezpečí.

82
    Lopes napřáhl ke střele a hostující brankář s problémy vytáhl míč na roh!

82
    Poslední střídání hostujícího týmu. Ze hřiště odchází v druhém poločase Gakpé a jeho místo nahradí Nkoudou.

81
    Roux opět byl faulován, kdy pocítil loket v obličeji od Vizcarronda.

80
    Do konce zápasu zbývá posledních deset minut a domácí vedou dvoubrankovým rozdílem. Od hostí z Nantes jsme ve druhém poločase neviděli nic, coby stálo za zmínku a možná i proto prohrávají tímto rozdílem.