Lille – Nantes 2:0 (kon.) | Guingamp – Bordeaux 2:1 (kon.) | Évian TG – Marseille 1:3 (kon.)
Lille OSC
2:0 (0:0)
FC Nantes
cz Nedeľa 14.09.2014, 14:00Ligue 1 Uber Eats

89
    Sidibé po odpískání odkopl míč daleko z místa přestupku a rozhodčí toto ocenil žlutou kartou.

83
    Ze hřiště odchází Roux a jeho místo nahradí Frey

82
    Lopes napřáhl ke střele a hostující brankář s problémy vytáhl míč na roh!

82
    Poslední střídání hostujícího týmu. Ze hřiště odchází v druhém poločase Gakpé a jeho místo nahradí Nkoudou.

77
    Domácí trenér připravil druhé střídání svého týmu ze hřiště odchází Balmot jeho místo nahradí Gueye.

76
    Bammou napálil míč z voleje a málem bylo veselo!!! Míč těsně prolétl okolo břevna!

70
    Origi si chytře došel pro faul a Veiganeau dostává žlutou kartu.

67
    Hostující trenér připravil hned dvojí střídání. Ze hřiště odchází Bedoya a Deaux, jejich místa nahradí Shechter a Audel.
    Marcos LOPES - 2:0

49
    Lille právě vstřelilo branku!
    Tak to je neuvěřitelný nástup do druhého poločasu! Domácí šli do otevřené obrany hostí a je z toho gól! Střídající MARCOS LOPES si naběhl na ideální přihrávku a sám před brankářem se nemýlil!!!
    Divock ORIGI - 1:0

46
    DIVOCK ORIGI si naskočil na přesný centr Rouxe a Origi posílá tak domácí tým do vedení!! Tak to je neuvěřitelný start do druhého poločasu!

46
    Do druhého poločasu se nepodívá Martin, jeho místo nahradí Lopes.

38
    Veretout napřáhl ke střele z dobrých 30 metrů a trefil tyč!

36
    Gakpe se uvolnil po levé straně a dokázal nacentrovat a teď při domácích stálo štěstí! Bedoya se dostal k míči a střílel do odkryté brány! Domácí Enyeama reflexivně vyrazil míč před sebe!