Frankfurt – Augsburg 0:1 (kon.) | Hannover – Hamburger 2:0 (kon.)
Hannover 96
2:0 (2:0)
Hamburger SV
Nedeľa 14.09.2014, 17:30Nemecká Bundesliga

Je dobojované.Domáci Hannover 96 poráža po výsledku 2:0 Hamburger SV a pripisuje si do tabuľky tri body.Domáci futbalisti o svojom víťazstve rozhodli v prvom polčase gólmi Andreansena a Sobiecha.V druhom polčase svoj náskok ubránili, hostia si dokázali väčšiu šancu vypracovať až v záverečných minútach čo už na zvrat nestačilo.Ja Vám ešte prajem príjemný zvyšok večera. (19:24:17)

90+2

90+2
    Jiráček vybojoval rohový kop, následne ho rozohral, avšak domáca obrana loptu bez problémov odvrátila do bezpečia.

90
    V druhom polčase sa hra bude predlžovať o dve minúty.

89
    Veľká šanca hostí v samom závere ! Hlavička Greena smeruje do brvna, následne sa k lopte nedostal Lasogga a tak sa skóre nemení ani po tejto tutovke hostí.

89
    Žltú kartu dostává Jiráček (Hamburger SV).

88
    Striedanie v tíme Hannover 96: z ihriska odchádza Bittencourt, prichádza Briand.

87
    Hostia majú v posledných minútach značnú prevahu, avšak na to aby niečo urobili s výsledkom je zrejme už neskoro.

87
    Rohový kop hostí, zahral ho Stieber, avšak ani táto možnosť vážnejšie neohrozila Zielera v bráne domácich.

85
    Hostia mierne zatlačili domácich, dostali loptu do šestnástky, kde následne hlavičky od Lasoggu a Rudnevsa však nemali potrebnú presnosť ani razanciu.

83
    Rohový kop pre domácich, ktorý zahral Bittencourt, hostia bez problémov odvrátili.Hra sa momentálne odohráva na polovici Hamburgeru.

81
    Striedanie v tíme Hannover 96: z ihriska odchádza Kijotake, prichádza Gülselam.

80
    Domáci mali k dispozícii priamy voľný kop, ktorý zahral Karaman, jeho strela však smeruje tesne vedľa pravej tyče.

79
    V druhom polčase to nie je futbal ktorý by sa divákom páčil.Domáci majú sľubný náskok a tak sú stiahnutý v obrane, hostia aj napriek tomu že prehrávajú sú smerom dopredu neškodný.

77
    Striedanie v tíme Hamburger SV: z ihriska odchádza Behrami, prichádza Arslan.

76
    Hostia sa dostali k lopte na útočnej polovici, Lasogga bol však v postavení mimo hry a pri lopte sú tak opäť domáci futbalisti.

75
    Domáci zahrávali voľný priamy kop, avšak väčšie nebezpečenstvo z neho pre hosťujúcu obranu neprinieslo.

73
    Na ihrisku sa vzhľadom k tomu že do konca zápasu ostáva niečo okolo štvrťhodinky značne priostruje.Ďalšiu žltú kartu za nevyberaný zákrok dostával hosťujúci Diekmeier.

Jakub Bobovič

Góly: 14. Andreansen, 23. Sobiech

Karty:   39. Andreansen (HAN), 69. Marcelo (HAN) – 25. Holtby (HAM), 45+1. Marcelo (HAM), 73. Diekmeier (HAM), 89. Jiráček (HAM)

Hannover 96: Zieler – Sakaj, Schulz, Marcelo, Albornoz – Schmiedebach, Kijotake – Bittencourt, Andreasen, Joselu – Sobiech.
    Náhradníci: Almer – Felipe, Gülselam, Schlaudraff, Karaman.

Hamburger SV: Drobný – Diekmeier, Djourou, Ostrzolek, Stieber – Reis, Behrami – Holtby, N. Müller, Green – Lasogga.
    Náhradníci: Adler – Westermann, Kacar, Arslan, Jiráček, Steinmann, Rudņevs.

Rozhodca: Schmidt – Walz, Voss