Omsk – Vladivostok 4:2 (kon.) | Novosibirsk – Novokuzneck 6:1 (kon.) | Barys – Chabarovsk 3:2 (2:1 po s.n.)
Jekaterinburg – Záhreb 3:2 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – HC Slovan 2:3 (kon.) | Ufa – Viťaz 6:1 (kon.)
Kazaň – A. Mytišči 1:4 (kon.) | Čerepovec – Čeljabinsk 2:3 (kon.) | Petrohrad – Soči 3:2 (kon.)
Novgorod – Jugra Chanty-Mansijsk 1:3 (kon.) | Riga – Dinamo Minsk 4:2 (kon.) | Helsinki – Jaroslavľ 3:2 (kon.)
HC Dinamo Riga
4:2 (0:1, 1:0, 3:1)
HC Dinamo Minsk
Sobota 06.09.2014, 16:00 • Riga Aréna Riga • KHL

57:28
    Jurčina vylúčený na dve minúty za držanie, Milchakov pôjde na striedačku?

52:03
    Pujacsovi sa podarilo vyhodiť puk na tribúnu a arbitri mu ukázali dve minúty, Minsk bude mať výhodu o dvoch hráčov.

51:29
    Opäť vylúčenie, Saulietis odišiel von za nedovolené bránenie, skúsi Minsk niečo vyčarovať?

42:53
    Minsk chyboval pri striedaní, trest pre hráčsku lavičku a ďalšia presilová hra pre domáci tím.

40:29
    Domáci tím bude mať príležitosť skórovať, Vesce za hákovanie opúšťa hraciu plochu, Riga hrá presilovku štyroch proti trom.

39:49
    Do seba sa pred bránkou Haugena pustili Bailen a Dzerins, obaja vyfasovali po dve minúty za hrubosť.

34:34
    Kitarov odišiel na lavicu hanby na dve minúty za podrazenie, skrátia mu domáci hráči pobyt na trestnej?

31:49
    Dlho sme tu nemali presilovú hru, dve minúty za krosček dostáva Pujacs, presilová hra pre hostí je tu.

25:11
    Szczechura za nebezpečnú hru s vysokou hokejkou vyfasoval dve minúty, presilovú hru si zahrajú domáci borci.

15:57
    No nie nadlho, dve minúty a opäť za hákovanie dostáva Kulakov, presilovú hru majú v rukách domáci borci.

13:35
    Cipulis sa previnil proti pravidlám hákovaním a v presilovej hre môžu hostia upraviť stav prvej tretiny.

10:13
    Kitarov za hákovanie mieri na trestnú lavicu so sklonenou hlavou, presilovú hru si teraz zahrá domáci tím, ktorého publikum ženie vpred.

04:50
    Hákovanie odmenené dvomi trestnými minútami pre Dzerinsa, presilovú hru budú hrať hostia.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 36. K. Redlihs (Darziňš, Indrašis), 42. Ščastlivy (Hossa, Genoway), 45. Cibulskis (Indrašis, K. Redlihs), 48. Bukarts (Skvorcovs, Ščastlivy) – 12. Cheechoo, 54. Szczechura (Linglet, Cheechoo)

HC Dinamo Riga: Masalskis (Sedláček) – K. Redlihs, Cibuľskis, Genoway, Jurčina, Pujacs, Sotnieks – Darziňs, Cipulis, Indrašis – Dzerins, Hossa, Meija, – M. Redlihs, Ščastlivy, Bukarts – Skvorcov, Saulietis, Upitis
    HC Dinamo Minsk: Haugen (45. Milchakov) – Krajíček, Goroško, Nogačov, Bailen, Šinkevič, Lisovec, Razvadovsky– Linglet, Ellison, Vesce – Kaľužnyj, Cheechoo, Szczechura – Drozd, Gavrus, Kulakov – Meleško, Jelisejenko, Kitarov.

Rozhodca: Olenin, Ronn – Lazarev, Šichanov

Diváci: 7.750