Wolfsberger – Admira Wacker Mödling 2:3 (kon.) | Ried – Salzburg 1:3 (kon.) | Neustadt – Sturm Graz 2:1 (kon.)

Pellets WAC právě vstřelili branku!
    Máme zaděláno na pořádnou zápletku! Domácí snižují na rozdíl jediné branky! Parádní centr Kerheho hlavou jen trochu změnil směr BORIS HUTTENBRENNER a míč končí až za zády Kutiina, 2:3!

66
    Naprosto z ničeho nic domácí snižují! Snad první vážnější útočná akce Wolfsbergeru ve druhém poločase končí brankou. Na levé straně dostal hodně místa Baudalf, který našel v pokutovém území naprosto nehlídaného CHRISTIANA FALKA, pro kterého už nebyl problém poslat míč do sítě, 1:3.

62
    Admira právě vstřelila branku!
    Tak tohle už zavání ostudou. Obrovskou hrubku v rozehrávce předvedl Rnič, který doslova vybídl k samostatnému úniku BENJAMINA SULIMANIHO, který se proti Dobnikovi nemýlil, 0:3!

48
    Hostující celek do druhého poločasu vstoupil aktivněji a zaslouženě přidává druhou branku. Výborně to na levé straně udělal WILFRIED DOMORAUD, který si narazil s Thürauerem a následně technickou střelou přidává druhou branku!

40
    Hosté jdou do vedení! Hodně pohledná kombinace Admiry, míč na pravou stranu dostal Windbichler, který před bránou hledal RENÉHO SCHICKERA, ten se následně nemýlil a přes bezmocného Dobnika míč posílá do sítě, 0:1!