Wolfsberger – Admira Wacker Mödling 2:3 (kon.) | Ried – Salzburg 1:3 (kon.) | Neustadt – Sturm Graz 2:1 (kon.)
Austria – Grodig 2:0 (kon.)
SV Ried
1:3 (1:3)
FC Salzburg
cz Sobota 08.03.2014, 19:00Rakúska Bundesliga

Druhá půle je za námi. V ní jsme byli ochuzeni o góly a i o pohledný fotbal, jenž nám druhých pěta čtyřicet minut rozhodně nepřineslo. Hosté byli od začátku zápasu lepší, domácí tým k ničemu nepustili a pohodlně si tak došli pro vítězství. Hosté tak prodlužují svoji sérii výher na číslo deset a domácí si tak připisují další bodovou ztrátu v řadě. (20:56:21)

90+5
    Hosté ještě budou zahrávat rohový kop.

90+3
    Lazaro poslal k zemi Kragla a uvidí žlutou kartu.

90+3
    V závěru budou ještě hosté zahrávat přímý kop z nějakých 25 metrů.

90+2
    Zápas se už dohrává, ani jeden tým už nijak neriskuje.

90
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

90
    Na hřišti se teď objevil chuligán, jenž nahý přeběhl celé hřiště až ke kotli domácích fans, těm zasalutoval, a poté se dal znova na útěk ochrance. Komická situace. Domácí fanoušci ho povzbuzují potleskem.

89
    Sám na brankaře se teď řítil Gartler, jeho střela šajtlí směřovala přímo na Gulacsiho, jenž vyráží na roh.

88
    Domácí se dožadovali pokutového kopu, ale rozhodčí ukazuje hrajte dál.

86
    Tomu se ale hosté bez větších problémů ubránili.

85
    Rodnei uvidí žlutou kartu za hru rukou.

85
    Gartler se odhodlal ke střele z velké dálky, jeho pokus Gulacsi vyráží na roh.

81
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Meilinger, kterého nahradí Kampl.

81
    Hosté se už soustředí především na defenzivu a nikam se zbytečně neženou.

77
    Střídání v týmu SV Josko Ried: ze hřiště odchází Perstaller, kterého nahradí Sandro.

75
    Hosté to teď sehráli velmi dobře, následný centr na Soriano zastavuje pomezní rozhodčí zdviženým praporkem. Ofsajd.

74
    Domácí hledají skulinku v obraně hostů, ale zatím marně, ta jim nedává žádnou šanci dostat se blíže ke Gulacsiho brance.

70
    Domácí se znova ubránili a mohou do útoku.

70
    Roh pro hosty.

69
    Střídání v týmu SV Josko Ried: ze hřiště odchází Oliva, kterého nahradí Kreuzer.

68
    Za skluz na Hierländera uvidí žlutou kartu Zwischenbrugger.

65
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Mane, kterého nahradí Hierländer.

64
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Mane, kterého nahradí Lazaro.

63
    Na hřišti se teď nic zajímavého neděje, ani jeden tým se nikam nežene, hra začíná být poměrně nudná, pomalá, rozkouskovaná.

60
    Mane se teď může držet za hlavu. Meilinger mu poslal do vápna krásnou přihrávku, ale Mane z nějakých pěti metrů netrefuje odkrytou branku. Tak to je velká škoda hostů.

59
    Hra se nám začíná přiostřovat.

57
    Kragl poslal na Gulacsiho z přímého kopu pořádnou ránu, jeho pokus však letěl metr nad a golman hostů tak nemusel zasahovat.

55
    Hra se teď odehrává především ve středu hřiště.

52
    Oliva se pokusil z první překonat Gulacsiho, jeho pokus však nebyl nebezpečný a golman hostů chytá.

50
    Berisha dostal dobrou přihrávku do šestnáctky, ale jeho střela trefuje pouze nohu Reifeltshammera.

49
    Domácí se snažili něco vymyslet, ale nepříjemné napadání hostujících hráčů je připravilo o míč.

47
    Hosté do druhého poločasu nastoupili aktivněji a dostávají domácí hráče pod tlak.

46

První půle je za námi. V ní jak jsme již mohli čekat byli aktivnější hosté což se jim oplatilo třemi góly. Již v sedmé minutě se dokázal prosadit Jonathan Soriano. Dalších sedm minut nato dokázali domácí srovnat a to po krásné akci Gartlera. Hosté, ale domácím nedali žádnou šanci a v třicáté a třicáté deváté minutě přidali další dva góly. Druhá půle začne přibližně v 20:02

45+2

45+1
    Rozhodčí nastavuje jednu minutu.

45
    Tomu se ale domácí ubránili. Následuje rozehrávka od Gebauera.

45
    Soriano napřáhl ke střele z velké vzdálenosti, jeho pokus však Gebauer vytěsnil na roh.

44
    V závěru první půle budou hosté rozehrávat rohový kop.

43
    Centr do šestnáctky propadl až k Pichlerovi, jenž hlavičkou nasměroval míč těsně vedle branky.

39
    Salzburg právě vstřelil branku!
    Ukázkové rozehrání přímého kopu v podání hráčů Salzburgu. JONATHAN SORIANO krásnou střelou do pravého horního růžku Gebauerovy branky zvyšuje na 1:3!!

39
    Domácí faulovali těsně před šestnáctkou. Tohle je zajímavá pozice pro hosty.

38
    Oliva tvrdě zajel do protihráče a právem vidí žlutou kartu.

36
    Gartler poslal centr do vápna, ten byl ale zblokován. Míč se odrazil až k hostům, jenž rozehráli rychlý protiútok.

34
    Domácí se snaží na ten gól odpovědět, ale obrana hostů je pozorná a k ničemu je nepouští.

30
    Meilinger poslal do šestnáctky zajímavý centr na něhož si naskočil Zulj, ten ještě hlavičkou míč prodloužil na zadní tyč, kde stál osamocený SADIO MANE, jenž bez problémů překonává Gebauera. Stav zápasu: 1:2!

29
    Skvělá akce hostů. Berisha obral soupeře o míč a nádherným centrem vyslal rozběhnutého Zulje, ten se dostal do šestnáctky, ale jeho přízemní střelu Gebauer vyráží.

27
    Hosté se snaží najít recept na soupeřovu obranu, zatím se jim to nedaří. Hra je pomalá, bez šancí.

24
    Gebauer bez větších problémů chytá Zuljovu technickou střelu na vzdálenější tyč.

23
    Hosté sice mají více ze hry, ale do větší šance se zatím nedostali.

22
    Domácí ale hlavičkou odvrací do bezpečí.

21
    Švento hledal v šestnáctce Zulja, míč ale zakopl na roh připravený Pichler.

21
    Ale Soriano stál znova v ofsajdu a domácí tak budou rozehrávat od Gebauera.

20

18
    Domácí budou rozehrávat volný kop

14
    Ried právě vstřelil branku!
    Domácí dokázali využít chybu v rozehrávce Salzburgu a založili rychlý protiútok. Na jehož konci stál RENE GARTLER, jenž krásným lobem překonává Gulacsiho.

13
    Hosté potvrzují svoji velmi dobrou formu a zajímavými ataky nenechávají v klidu domácího golmana.

12
    Další akce hostů znova zastavena pomezním rozhodčím – ofsajd.

7
    Autorem branky se stává JONATHAN SORIANO, jenž využil dobré přihrávky a skvělou střelou posílá míč za záda Gebauera.

6
    Akce hostů zastavena pomezním rozhodčím, jenž signalizuje ofsajd.

5
    Hra je zatím velmi opatrná, ani jeden tým se z úvodu nikam nežene.

3
    Meilinger vypálil z pravé strany, jeho pokus však zamířil jen těsně vedle levé tyče Gebauera.

3
    Oba dva týmy se už podívali do šestnáctky soupeře, ale větší šanci neměl ani jeden.

1
    O úvodní rozehrávku se postarali domácí, ti dnes hrají v dresech zelených, hosté hrají tradičně v červeno – bílé kombinaci.

1

SV Josko Ried: Gebauer – Hinum, Reifeltshammer, Pichler, Schicker, Zwischenbrugger, Ziegl, Perstaller, Oliva, Kragl, Gartler
    Náhradníci: Baumgartner, Burghuber, Höbarth, Janeczek, Kreuzer, Sandro, Vastic

FC Red Bull Salzburg: Gulacsi – Švento, Rodnei, Ramalho, Klein, Mane, Berisha, Ilsanker, Meilinger, Soriano, Zulj

Ried – Wallern 1 : 3

Domácí celek se po dvaceti pěti odehraných zápasech nachází na pátém místě s třiceti pěti body a aktuální formou: R, R, R, V, R. Hosté jsou v dnešním zápase favoriti, ti se nachází na prvním místě s šedesáti jedna body. Jejich aktuální forma je: V, V, V, V, V.

Dobrý večer, dovolte, abych Vás přivítal u zápasu 26. kola Rakouská Bundesligy , ve kterém se utká tým SV Josko Ried proti FC Red Bull Salzburg.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.