Senica – Sereď 3:2 (kon.) | L. Mikuláš – Poprad 0:2 (kon.) | Slovácko – Trenčín 5:3 (kon.)
Teplice – Příbram 3:2 (kon.) | Nitra – Senec 0:2 (kon.) | Zlaté Moravce – Horná Nitra 5:1 (kon.)
Senica – Šamorín 0:1 (kon.) | Michalovce – Košice 0:0 (odl.) | Sigma Olomouc – Žilina 0:1 (kon.)
Jablonec – Vlašim 5:0 (kon.)
1.FC Slovácko
5:3 (1:1)
AS Trenčín
cz Sobota 25.01.2014, 11:00 • Širůch • Prípravný zápas

Slovácko v brankové přestřelce ve druhém poločase zvítězilo s Trenčínem 5:3.Ve druhé půli se stav zápasu v rozmezí tři minut měnil třikrát. Nejprve si vlastní branku nešťastně vstřelil Da Silva, vzápětí do dvoubrankového trháku poslal Slovácko po chybě v obraně Trenčína Kerbr, hosté se však nevzdali a za dvě minuty korigovali skóre na rozdíl jedné branky Kesselem, domácí tým to nepoložilo a za pár okamžiků vstřelilo další branku Holkem, opět se podařilo fotbalistům Trenčína snížit na rozdíl jedné branky zásluhou Van der Kessela, vedení Slovácka pojistil pět minut před koncem zápasu pátou brankou mladý Havlík. (13:44:40)

89
    Centr Skovajsovi z levé strany nevyšel a balon skončil za brankou Slovácka.

87
    Trenčín se snaží postupným útokem ohrozit branku Slovácka.

85
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Do velké šance se dostal Václav Ondřejka, který v tísni na úrovni penalty vystřelil, jeho ránu však vychytal brankář Volešák, odražený míč se dostal přes Civiče a Ondřejku k MARKOVI HAVLÍKOVI, který překonal brankáře Volešáka – 5:3.

83
    Civič si narazil několikrát míč se Šumulikoskim, který volil zpětnou přihrávku na Mezlíka.

81
    Na Havlíkův centr ze standardní situace nedosáhl nabíhající Košút.

81
    Další míč mířil z kopačky Edara Civiče do pokutového území, před dotírajícím Holkem odhlavičkoval balon Michal Ranko.

79
    Nebezpečný centr Civiče, který mířil na malé vápno chytil do rukavic brankář Volešák.

77
    Matúš Bero prostrčil kolmici balon na nabíhajícího Sáblera, který stál však v ofsajdu.

75
    Ondřejkův centr odvrátil hlavou obránce Kleščík.

74
    Ondřejka byl faulovaný na pravé straně, Slovácko bude rozehrávat.

71
    Trenčín právě vstřelil branku!
    Do pokutového území dostal přihrávku VAN DER KESSEL prostřelil brankáře Heču a koriguje stav zápasu na 4:3.

70
    Reinberk po souboji v pokutovém území spadl rozhodčí Pochylý dává pokyn ke hře.

68
    Holúbek vystřelil z dálky, s jeho střelou neměl problém brankář Heča.

64
    Hra se odehrává ve středu hřiště obě mužstva kazí přihrávky ve středu hřiště.

61
    Fotbalisté Trenčína kombinují na polovině Slovácka, ale v této fázi zápasu zatím neohrozili brankáře Heču.

58
    Opět je to o dvě branky. Po centru Šimka hlavičkoval na přední tyči MARTIN HOLEK, který překonal brankáře Volešáka – 4:2.

57
    Trenčín snížil na rozdíl jedné branky. Autorem branky byl VAN DER KESSEL.

55
    Slovácko zaútočilo po leve straně, pomezní rozhodčí nejprve ukazoval praporkem postavení mimo hru domácímu hrači, fotbalisté Trenčína přestali v tu chvíli hrát, jenže verdikt pomezního opravil hlavní rozhodčí Pochylý a nechal pokračovat ve hře, poté do prázdné branky balon dorazil MILAN KERBR.

Tomáš Kučera

Góly: 21. Došek, 54. Silva (vla.), 55. Kerbr, 58. Holek, 85. Havlík – 32. Jairo, 57. Kessel, 71. Kessel

1.FC Slovácko: Heča – Šimko(65. Reinberk), Košút, Rada(46. Mezlík), Daníček(65. Kuncl) – Kerbr(65. Civič), Bartoš (65. Petr), Valenta(65. Šumulikoski), Trávník(46. Havlík), Diviš (65. Ondřejka) – Došek(46. Holek)
    Náhradníci: Semanko – Šumulikoski, Reinberk, Petr, Holek, Kuncl. Ondřejka, Mezlík, Havlík, Civič,

AS Trenčín: Šemrinec (46. Volešák) – Čögley, Ramón (71. Ranko), Rundič (46. Angoy), Holúbek (71. Skovajsa) – Kleščík – Van Kessel (71. Sabler), Bariš, Simon, Mondek – Jairo (46. Bero)
    Náhradníci: Volešák – Ranko, Angoy, Skovajsa, Sabler, Bero

Rozhodca: Pochylý – Tomanec, Miko