Dortmund – Augsburg 2:2 (kon.) | Freiburg – Leverkusen 3:2 (kon.) | Norimberk – Hoffenheim 4:0 (kon.)
Stuttgart – Mainz 1:2 (kon.) | Wolfsburg – Hannover 1:3 (kon.) | Frankfurt – Hertha 1:0 (kon.)
SC Freiburg
3:2 (1:2)
Bayer Leverkusen
Sobota 25.01.2014, 15:30 • Mage-Solar-Stadion, Freiburg • Nemecká Bundesliga

Koniec zápasu. SC Freiburg 3 – 2 Bayer Leverkusen. Domáci futbalisti dokázali po heroickom výkone v druhom polčase otočiť nepriaznivý stav a zvíťazili po góloch Mehmediho, Schmida a hlavne góle Klausa z poslednej minúty zápasu 3:2. Freiburg podal výkon, v ktorom nechýbala obrovská bojovnosť a chcenie a tak sa domáci môžu tešiť zo zisku dôležitých troch bodov, ktoré im v boji o záchranu môžu veľmi pomôcť.
    Ďakujem vám za pozornosť, prajem pekný zvyšok soboty a dovidenia. (17:38:38)

90+3
    Striedanie v tíme SC Freiburg: z ihriska odchádza Vladimir Darida, prichádza Julian Schuster.

90+3
    Ešte pripravujú domáci futbalisti striedanie, odíde Čech Darida.

90+2
    Striedanie v tíme SC Freiburg: z ihriska odchádza Admir Mehmedi, prichádza Mike Hanke.

90+2
    Beží nadstavený čas a na štadióne to teraz poriadne vrie, domáci budú mať štandardnú situáciu ďaleko od vlastnej brány.

90
    Freiburg dal gól! Je to tu! Freiburg strieľa zaslúžene vedúci gól. Krásnu akciu domácich na pravom krídle zakončuje striedajúci FELIX KLAUS šikovnou prízemnou strelou, na ktorú brankár hostí Leno nedokázal reagovať.

90
    Beží posledná minúta zápasu, zatiaľ nevieme koľko bude hlavný rozhodca Aytekin nadstavovať.

89
    Canov nepresný pas na Derdiyoka, loptu už má na kopačke brankár Baumann a ten sa teraz neponáhľa s rozohrávkou.

88
    Mehmedi a Darida narobili vietor pred pokutovým územím, dostali loptu až na Gintera, ktorý páli mimo brány Lena.

87
    Derdiyok sa snažil vysunúť Seunga, ktorý bol v súboji s domácim obrancom pomalší a neuspel.

86
    V závere druhej polovice zápasu sú pri lopte hostia, ktorí sa určite nechcú uspokojiť s patovým stavom stretnutia, potrebujú predsa tri body, ale podobne sú na tom aj hráči domáceho tímu.

85
    ...Darida odvracia loptu do bezpečia, ďaleko od pokutového územia domáceho tímu.

85
    Castro neuspel na druhej strane pred Baumannom, rohový kop Bayer...

84
    Príležitosť Freiburgu na vedúci gól zmaril Mehmedi, ktorý úplne zbytočne hľadal obsadeného Daridu namiesto toho, aby sám zakončoval vo vynikajúcej pozícií pred Lenom.

83
    Striedanie v tíme Bayer Leverkusen: z ihriska odchádza Son Heung-Min, prichádza Seung-Woo Ryu.

82
    Derdiyok posunul loptu vo vnútri šestnástky na voľného Castra, ktorý mal na kopačke vedúci gól, tesne však míňa bránu Baumanna.

80
    Pri lopte však hostia, ktorí sa práve usadili v blízkosti pokutového územia domáceho tímu.

80
    Začala posledná desaťminútovka riadneho hracieho času, skôr by sa dalo povedať, že bližšie k trom bodom sú domáci futbalisti.