Dortmund – Augsburg 2:2 (kon.) | Freiburg – Leverkusen 3:2 (kon.) | Norimberk – Hoffenheim 4:0 (kon.)
Stuttgart – Mainz 1:2 (kon.) | Wolfsburg – Hannover 1:3 (kon.) | Frankfurt – Hertha 1:0 (kon.)
VfB Stuttgart
1:2 (1:1)
1. FSV Mainz 05
Sobota 25.01.2014, 15:30Nemecká Bundesliga

To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (17:23:48)

A je koniec. Sledovali sme veľmi vyrovnaný zápas. V druhom polčase mali prevahu domáci futbalisti, ale svoje príležitosti nepremenili. V závere tak udreli hostia a Saller rozhodol o víťazstve Mainzu 1:2.

90+1
    Siebert nadstavuje 2 minúty.

90
    Prebieha posledná minúta základnej hracej doby.

89
    Stuttgartu už veľa čase na vyrovnanie nezostáva, hostia sa snažia kúskovať hru.

88
    Žltú kartu dostává Leitner (VfB Stuttgart).

87
    Mainz dal gól!
    Hostia sa nečakane dostávajú do vedenia 1:2, tri minúty pred koncom základnej hracej doby. Na center Parka do šestnástky si nabehol BENEDIKT SALLER a loptu poslal do ľavého rohu bránky.

86
    Okazaki sa ocitol v ofsajdovom postavení. Akcia hostí sa tak končí.

84
    Jeho center však hosťujúca obrana bez problémov odvracia.

84
    Traore bude rozohrávať ďalší rohový kop.

84
    Striedanie v tíme 1. FSV Mainz 05: z ihriska odchádza Moritz, prichádza Saller.

83
    Traoré nenašiel svojim centrom od rohovej zástavky nikoho zo svojich spoluhráčov.

82
    Teraz sa to mohlo podariť! Traore sa ocitol v obrovskej šanci, keď na hranici šestnástky nepríjemne pod brvno vystrelil, ale Karius loptu vyrazil zázračne na roh.

80
    Domáci sa budú v poslednej desaťminútovke snažiť strhnúť vedenie na svoju stranu.

79
    Diaz vyskúšal vystreli z veľkej vzdialenosti. Lopta letela skutočne vysoko nad bránku Stuttgartu.