Den Haag – Feyenoord 3:2 (kon.) | Breda – Zwolle 1:2 (kon.) | Kerkrade – Utrecht 1:0 (kon.)
Eindhoven – Alkmaar 1:0 (kon.)
NAC Breda
1:2 (1:0)
PEC Zwolle
cz Sobota 25.01.2014, 19:45 • Rat Verlegh Stadion Breda • Holandská Eredivisie

To je ode mě pro dnešek vše. Přeji příjemný zbytek víkendu. (21:44:34)

STATISTIKY ZÁPASU

Držení míče: 45%:55%
    Střely celkem: 10:12
    Střely na branku: 2:7
    Rohy: 7:9
    Fauly: 21:10

Je dobojováno. Fotbalisté PEC Zwolle dokázali ve druhém poločase otočit stav utkání a poprvé od 26. října (na desátý pokus) slaví soutěžní výhru. Nutno podotknout, že zaslouženě. Domácí fotbalisté NAC Bredy se trápili v zakončení a za celý zápas vyslali na branku soupeře pouze dvě střely. To hosté hýřili zvláště ve druhém poločase aktivitou a tak alespoň pro tuto chvíli chvíli zastavují strmý pád tabulkou.

90+3
    Otevřená obrana domácích pustila do vyložené šance Mahmudova, výborně jej vychytal Rouwelaar.

90+3
    Sarpong se k zakončení neprokličkoval.

90+2
    Domácí musí začít akci od vlastní brány.

90+1
    Buijs centroval z pravé strany hodně nebezpečně, míč se kroutil až do brány, na poslední chvíli jej zastavil Boer.

90+1
    Rozhodčí nastaví tři minuty.

90
    Místo domácích útočí hosté.

88
    Za pískotu tribun opouští zápas kulhající Saymak, nahrazuje jej Gravenbeek.

88
    Hostům se daří držet domácí fotbalisty na distanc od vlastní brány.

86
    Saymak odkulhal za postranní čáru, můžeme pokračovat.

85
    Útočnou snahu zhatil faul Sarponga na Saymaka, který po zákroku leží na zemi a čeká na ošetření.

85
    Domácí se ženou za vyrovnáním, zatím bez výsledku a bez větší šance.

84
    Po rohovém kopu ve vápně hrozil Drost, k zakončení se však nedostal.

83
    První žlutou kartu dostává Mateusz Klich, který se po odpískání faulu dopouštěl obstrukcí.

81
    Exekutor standardní situace trefil pouze zeď Bredy.

80
    Na hranici šestnáctky byl faulován Klich, šance hostů rozhodnout.

79
    Poslední střídání domácího celku. Zvrátit nepříznivý stav se pokusí Hoois, který nahradil Gilissena.