Bournemouth – Liverpool 0:2 (kon.) | Bolton – Cardiff 0:1 (kon.) | Manchester City – Watford 4:2 (kon.)
Stevenage – Everton 0:4 (kon.)
AFC Bournemouth
0:2 (0:1)
Liverpool FC
cz Sobota 25.01.2014, 13:45 • The Goldsands Stadium, Bournemouth • FA Cup

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (15:47:56)

Přihrávky: AFC Bournemouth 399:490 Liverpool FC.

Držení míče: AFC Bournemouth 46.5% ─ 53.5% Liverpool FC.

Zablokované střely: AFC Bournemouth 6:5 Liverpool FC.

Střely na branku: AFC Bournemouth 3:4 Liverpool FC.

Střely celkem: AFC Bournemouth 19:15 Liverpool FC.

Hlavní sudí Probert dnes naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak utkání, ve kterém domácí AFC Bournemouth nestačil na Liverpool FC a podlehl mu 0:2. První branka padla ve 26. minutě a postaral se o ni Moses, tu druhou přidal v 60. minutě aktivní Sturridge a Liverpool se raduje z postupu do dalšího kola. Domácí Bournemouth začal utkání velmi aktivně a v prvním poločase byl lepším týmem, avšak na úspěch to nestačilo. Hodně šla vidět trojice Grabban, Surman a Pugh, ale pochvalu zaslouží i další domácí fotbalisté.

90+4
    Suárez se ani tentokrát nedočkal a Camp byl opět velmi úspěšný. Brankář domácího celku vytasil parádní zákrok a zneškodnil dělovku, kterou ze své kopačky vyslal právě Suárez.

90+2
    Sólo akci si střihl Pitman, ale jeho střela gólová nebyla. Brankář Jones zůstal bez zákroku a míč skončil nad brankou.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 4 minuty.

90
    Domácí tým dostal výhodu rohového kopu, ale svého soupeře nijak neohrozil.

90
    Jedovatou střelu ze své kopačky vyslal Grabban, ale Jones se překonat nenechal. Brankář Liverpoolu vytasil parádní zákrok a nebezpečný pokus zneškodnil.

87
    Domácí hráči by rádi zaznamenali čestnou branku, ale štěstí jim nepřeje.

84
    Dvojí střídání připravili hosté: hrací plochu opustili Victor Moses a Philippe Coutinho, na poslední minutky se na hřiště podívají Raheem Sterling a Luis Alberto.

82
    V posledních minutách se hraje převážně mezi pokutovými územími a ve středu hřiště, žádné šance tak k vidění nejsou.

81
    Fotbalisté Liverpoolu zahrávali rohový kop, ale svého soupeře ničím nepřekvapili, a Bournemouth se tak v klidu ubránil. Nicméně u balonu jsou stále hosté.

78
    Hrací plochu opustil také aktivní Harry Arter, kterého vystřídal Brett Pitman.

76
    Camp byl daleko z brány a do útoku vyrazil Suárez, avšak útočník Liverpoolu se ze vstřelené branky ani tentokrát neradoval. Suárez obloučkem obhodil Campa, ale míč se do branky nevešel.

73
    Dvojí střídání v týmu AFC Bournemouth: ze hřiště odešli Matt Ritchie a Marc Pugh, na hrací plochu přišli Tokelo Rantie a Ryan Fraser.