Guingamp – Paríž 1:1 (kon.) | Ajaccio – Sochaux 1:1 (kon.) | Montpellier – Nice 3:1 (kon.)
Nantes – Remeš 0:0 (kon.) | Valenciennes – Lorient 1:1 (kon.)
EA Guingamp
1:1 (0:0)
Paríž Saint-Germain
cz Sobota 25.01.2014, 17:00 • Stade du Roudourou, Guingamp • Ligue 1 Uber Eats

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:53:20)

A je dobojováno! Oba týmy se dnes rozchází smírně po remíze 1:1, byť až do čtyřiaosmdesáté minuty panoval stav také nerozhodný, ovšem 0:0. Pak se z rohu v 84. minutě prosadili domácí zásluhou Yatabarého a s favorizovaným PSG to nevypadalo vůbec dobře! Hosté si ale odpověď nenechali na dlouho, za necelé tři minuty srovnával také z rohového kopu Alex, který tak stanovil konečnou podobu skóre.

90+2
    Jenže obrana Guingampu odvrací.

90+2
    A Cavani ještě vybojoval rohový kop pro PSG z pravé strany.

90+2
    Probíhá již poslední minuta nastaveného času, PSG útočí, domácí urputně brání remízu.

90+1
    Dvě minuty nastaví sudí Ennjimi nad rámec základní hrací doby.

90
    Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Rachid Alioui, přichází Grégory Cerdan.

90
    Je tu poslední minuta řádné hrací doby, stav opět nerozhodný.

89
    Nyní se naopak bude muset Guingamp bránit, aby neinkasoval znovu a neodešel ze zápasu s prázdnou.

88
    Nadšení na tribunách trochu opadlo, domácí nebyli daleko od senzace!

87
    Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
    Ovšem stejně, jako se před malou chvílí prosadili z rohového kopu domácí, prosazují se nyní z rohu také hosté, ALEX vyskočil nejvýše na míč Lucase z levé strany a hlavou usměrnil míč do branky, je vyrovnáno.

87
    Jenže hosté z celé situace vytěžili "pouze" rohový kop.

86
    Další možnost PSG na vstřelení gólu – volný kop v blízkosti pokutového území Guingampu.

85
    Tak to je dokonalý šok pro PSG, které si dnes dělalo zálusk na další body, ovšem svou roli nejlépe útočícího mužstva dnes Pařížané nepotvrzují a za pětaosmdesát minut nevstřelili ještě ani jeden gól!

84
    Guingamp právě vstřelil branku!
    Rachid Alioui rozehrál rohový kop z pravé strany, míč poslal přímo na hlavu MUSTAPHA YATABARÉHO, který nikým neatakován hlavičkuje uvnitř vápna a posílá míč do branky velkého favorita dnešního zápasu!