Senica – Sereď 3:2 (kon.) | L. Mikuláš – Poprad 0:2 (kon.) | Slovácko – Trenčín 5:3 (kon.)
Teplice – Příbram 3:2 (kon.) | Nitra – Senec 0:2 (kon.) | Zlaté Moravce – Horná Nitra 5:1 (kon.)
Senica – Šamorín 0:1 (kon.) | Michalovce – Košice 0:0 (odl.) | Sigma Olomouc – Žilina 0:1 (kon.)
Jablonec – Vlašim 5:0 (kon.)
FK Senica
0:1 (0:0)
FC ŠTK 1914 Šamorín
Sobota 25.01.2014, 12:30Prípravný zápas

Prípravné stretnutie sa skončilo. Zvíťazili v ňom futbalisti hosťujúceho celku zo Šamorína.

To je od nás pre dnešok všetko, ďakujeme za pozornosť a prajeme príjemný zvyšok víkendu. (14:24:57)

71
    Šamorín dáva gól!
    Hostia sa dostávajú do vedenia! Šamorín vybojoval rohový kop, po ktorom hlavou loptu do siete umiestnil TOMÁŠ MARUŠIN.

46

Prvý polčas tohto stretnutia je za nami, diváci ale gól ešte stále nevideli.

45

28
    Za nami je už viac než polovica úvodného polčasu, ale diváci v Senici doposiaľ žiaden presný zásah nevideli. Stav je stále rovnaký ako na začiatku stretnutia.

1

Vítam vás pri sledovaní prenosu z prípravného stretnutia medzi FK Senica a FC ŠTK 1914 Šamorín. Zápas sa odohrá na umelom trávniku corgoňligistu, ktorý patrí k najkvalitnejším na Slovensku.

Počas zimnej prestávky nastal v kabíne Seničanov prievan. Odišlo viacero hráčov. Ako posledný to bol Jaroslav Diviš, ktorý bude obliekať dres Slovácka. Niektorým končili zmluvy, iným hosťovanie a Pavel Čermák odišiel na hosťovanie do Hradca Králové. Na hosťovanie odíde aj Petr Šenk. Na transfer listine sa objavili dve mená: Erich Brabec a Juvhel Tsoumou.

Do Senice prišli Vitor Gava z Brazílie , Róbert Pillár, ktorý sa vrátil z hosťovania a zo Spartaku Trnava prišiel Adam Krutý. Tento týždeň Záhoráci podpísali zmluvu s Milanom Ferenčíkom, ktorý prišiel z Myjavy. Do prípravy zapojili dorastencov: Martina Junasa, Erika Chvála, Mareka Rajníka, Jakuba Krča, Timoteja Královiča, Juraja Chvátala a Zdena Filípka.
    Záhoráci odštartovali zimnú prípravu 7.1. Počas prípravy odohrajú 9 prípravných zápasov, z toho 3 v Turecku, kam sa chystajú vo februári.

Prvý prípravný zápas odohrali 18.1. s tímom ŠK SFM Senec, ktorý skončil remízou 2:2. Záhoráci síce v Senci vyhrávali 0:2, ale domáci tím dokázal do prestávky znížiť na 1:2 a v druhom polčase skórovali len hráči Senca. Seničania mali k dispozícii aj penaltu, ale Hiago ju nepremenil. Kormidelník Záhorákov poslal do 2. polčasu úplne inú jedenástku. Šance si síce vypracovali, ale nedokázali ich premeniť na gól.

Trénerom FC ŠTK 1914 Šamorín sa počas zimnej prestávky stal Miroslav Hýll. Ten povedie druholigové mužstvo spolu s Jozefom Medgyesom.

Šamorínčania odohrali tri prípravné zápasy, napr. s Dunajskor Lužnou, ktorej podľahli 0:3 a v poslednom prípravnom zápase remízovali s Gabčíkovom 3:3.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 12:30.