CSKA Moskva – Novokuzneck 4:1 (kon.) | Čerepovec – Novgorod 4:5 (po pr.) | A. Mytišči – D. Moskva 1:3 (kon.)
Jaroslavľ – Kazaň 4:0 (kon.) | Petrohrad – Viťaz 4:1 (kon.) | Riga – Novosibirsk 2:3 (kon.)
Lev – Chabarovsk 3:0 (kon.) | HC Slovan – Vladivostok 1:6 (kon.)
Atlant Mytišči
1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
Dynamo Moskva
Piatok 17.01.2014, 16:30 • Arena Mytišči • KHL

V tretej tretine poslal do vedenia svojich Jegor Ďugin v 46. minúte a následne po peknej samostanej akcii zvýšil na konečných 1:3 Maxim Pestuško.
    Dynamo Moskva si z tohto zápasu odnáša plný bodový zisk, zatiaľ čo Atlant Mytišči odchádza bodovo naprázdno.

Lúči sa s Vami Lukáš R. Ovšonka a praje príjemný zvyšok piatkového dňa. (18:49:58)

60:00

59:58
    Alexej Cvetkov ešte v závere pálil spomedzi kruhov, ale nebol úspešný, keďže Borisov puk zachytil do svojej lapačky.

59:51
    Dominik Graňák vypálil od modrej čiary, ale nepresne na zadný mantinel.

59:33
    Andreas Engqvist dostáva 2 minúty za hákovanie. Toto bol naozaj zbytočný faul.

59:21
    Opäť neúspešná kombinácia domácich hráčov. Tentokrát to skončilo ofsajdom.

58:51
    Jegor Ďugin vystrelil spomedzi kruhov, ale Borisov puk zachytil do svojej lapačky bez menších problémov.

58:45
    Neúspešný prienik Michnova cez modrú čiaru skončil vypichnutím puku.

58:07
    Domácemu celku sa už nedarí presadiť sa v útoku, a tak len Dynamo bez problémov kontroluje puk k záveru stretnutia.

57:03
    Dinamo Moskva dalo gól!

Dynamo potvrdilo svoje kvality! Postaral sa o to MAXIM PESTUŠKO, keď prenikol s pukom cez stredné pásmo, potom na hranici pravého kruh urobil kľučku na stred a strelou švihom triafa odkrytý priestor pri ľavej žrdi!
    Asistenciu si pripisuje Konstantin Gorovikov.

56:43
    Engqvist naznačil strelu na pravej strane. Následne poslal puk pred bránu, ale tam nebol ani jeden z jeho spoluhráčov.

55:59
    Arťukin sa snažil pretlačiť cez stred, ale následne zmenil smer ku ľavému kruhu, a tam už bol odstavený od puku.

55:18
    Dynamo sa nemá kam ponáhlať, a tak si len puk posúva na vlastnej tretine a čaká na napádanie.

55:00
    Domáci v plnom počte.

54:38
    Razancev pálil od modrej čiary, ale strela bola nepresná a trafila len zadný mantinel.

54:03
    Leo Komarov nespracoval prihrávku od Razanceva v útočnom pásme, a tak nemohol strieľať.

53:39
    Majorov spoločne s Michnovovom dokázali nazbierať pár sekúnd pre svoj tím, keď potočili hostí v pásme.

52:58
    Arťukin si následne odchádza sadnúť na dve minúty za hrubosť pri zasiahnutí rukou jedného z hráčov Dynama Moskva.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Góly a asistencie: 26. Batyršin (Trubačov, Majorov) – 13. Pestuško, 46. Ďugin (Volkov, Karpov), 58. Pestuško (Gorovikov)

Atlant Mytišči: Borisov (Galimov) – Niskala, Batyršin, Aťušov, Rukavišnikov, Novopašin, Velikov, Petrov – Michnov, Trubachov, Kolcov, Engqvist, Majorov, Sošnikov, Arťukin, Kadejkin, Šmelov, Levickij, Dorofejev, Jašin
    Dynamo Moskva: Saryčenkov (Lazušin) – Graňák, Višnevskij, Derľuk, Mironov, Novak, Razancev, Barancev, Korjagin – Gorovikov, Pestuško, Komarov, Cvetkov, Babenko, Kokarev, Volkov, Ďugin, Karpov, Pestunov, Mosaljov, Kvapil

Rozhodca: Alexej Anisimov, Konstantin Olenin – Sergej Morozov, Sergej Šelanin