CSKA Moskva – Novokuzneck 4:1 (kon.) | Čerepovec – Novgorod 4:5 (po pr.) | A. Mytišči – D. Moskva 1:3 (kon.)
Jaroslavľ – Kazaň 4:0 (kon.) | Petrohrad – Viťaz 4:1 (kon.) | Riga – Novosibirsk 2:3 (kon.)
Lev – Chabarovsk 3:0 (kon.) | HC Slovan – Vladivostok 1:6 (kon.)
Lev Praha
3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
Amur Chabarovsk
Piatok 17.01.2014, 19:00KHL

Je dobojované! Domáci zvládli tento zápas a získali predpokladané tri body za víťazstvo 3:0 Pre Pražanov je do už piate víťazstvo v rade, pre Amur naopak šiesta prehra v rade. Lev sa tak drží na treťom mieste Západnej konferencie s 83 bodmi. To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a teším sa pri ďalších online prenosoch z KHL. (21:19:53)

60:00

59:24
    Oba tímy sú v plnom počte.

59:01
    Prebieha už posledná minúta zápasu a o víťazi už zrejme niet pochýb.

58:33
    Vrána nemohol pokračovať vo svojej akcii pre ofsajd.

57:24
    Vzájomné vylúčenie. Za domácich je za hru vysokou hokejkou vylúčený Pacovský a na strane hostí je to za držanie Reese.

57:00
    Pražania majú puk na svojich hokejkách a kombinujú v útočnom pásme.

56:40
    Štatistika striel hovorí jasne v prospech domácich: 35-15.

55:35
    Už sa hrá v plnom počte na oboch stranách.

55:10
    Hostia si zahrajú krátku presilovku 5 na 4, ale v útoku sú domáci. Mäenpää nastreľoval od modrej čiary.

54:14
    Netradičný útok Leva. Novotný sa dostal ku zakončeniu z druhej vlny po prečíslení dvoch domácich obráncov. Jeho strelu však zblokoval Sedunov do ochrannej siete.

53:33
    A ďalšie vylúčenie. Nemec dostáva trest za podrazenie a hrať sa bude 3 na 3.

53:25
    Levi sa usadili v útočnom pásme. Azevedo však z tesnej blízkosti našiel len Jarvinena.

52:53
    Séria vylúčení pokračuje. Ježov dostáva 2 minúty za podrazenie a Lev bude hrať presilovku 4 na 3.

52:23
    Ich presilovka sa však končí. Bykov dostáva 2 minúty za sekanie a tak sa pokračuje vo štvorici na oboch stranách.

52:10
    Chabarovsk si vybojoval vylúčenie domáceho hráča. O´Byrne dostáva 2+10 minút za úder do hlavy a krku.

51:12
    Lev Praha dala gól!
    Domáci využívajú presilovku a vedú už o tri góly. PETR VRÁNA dostal vynikajúcu prihrávku od Thörnberga pred bránku a bekhendom poslal puk pod brvno. Asistencie: Martin Thörnberg, Patrick Zackrisson.

51:05
    Pražania sa usadili v útočnom pásme a zvierajú hráčov Amuru.

50:13
    Hostia sa dokázali oslobodiť vyhodením cez všetky čiary.

Martin Platko

Góly a asistencie: 27. Tatíček (Azevedo, Novotný), 50. Novotný (Ullstrom), 52. Vrána (Thörnberg, Zackrisson)

Lev Praha: Engren – Ševc, Jaakola, Gragnani, Nemec, Mäenpää, O'Byrne – Azevedo, Novotný, Ullström – Tatíček, Zackrisson, Thörnberg – Ridderwall, Vrána, Řepík – Pacovský, Kapanen, Matai – Cingel.
    Amur Chabarovsk: Järvinen – Loginov A., Bykov, Sedunov, Loginov V., Reese, Tarjajev, Ježov, Teslenko- Stepanov, Tarasov, Šiškanov – Lugin, Fisenko, Junkov – Krikunov, Dubinin, Klimčuk – Kacuba, Smurov, Kopijenko.