Vítkovice – Třinec 6:3 (kon.) | Zlín – Liberec 3:4 (kon.) | Chomutov – Kladno 1:2 (0:1 po s.n.)
Litvínov – Slavia 4:2 (kon.) | Kometa Brno – K. Vary 2:3 (kon.) | Hradec Králové – Plzeň 3:0 (kon.)
Pardubice – Sparta Praha 2:6 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
2:6 (0:3, 1:1, 1:2)
HC Sparta Praha
cz Piatok 17.01.2014, 18:00 • ČEZ Arena Pardubice. • Tipsport extraliga (ČR)

Utkání zvládla lépe pražská Sparta, která po celý zápas výrazně přehrávala svého soupeře a zvítězila zaslouženě 6:2. Utkání okořenily v poslední třetině tři pěstní souboje. Z Pardubic se s vámi pro dnešek loučí Marek Votke. (20:26:08)

Nejlepší hráči: Petr Sýkora – Jan Buchtele.

Utkání má ovšem velice zajímavou dohru! Bezprostředně po odpískání si to mezi sebou rozdali Miroslav Forman a Aleš Píša, diváci tak dnes viděli tři pěstní souboje!

60:00

59:41
    Utkání se dohrává za přítomnosti puku na hokejkách Sparty Praha.

59:32

59:05
    Jistý zákrok proti ostré střele předvádí Július Hudáček.

58:07
    Pražané kombinují v útočném pásmu. Sérii rychlých a pohledných přihrávek ale žádný z hráčů není schopen uklidit do "kuchyně."

57:32
    V tom samém čase dostává dvě minuty za vysokou hůl Marek Ďaloga a Sparta si zahraje přesilovku.

57:32
    Nepříjemně pálil Lukáš Pech, ale Július Hudáček předvádí krásný zákrok lapačkou.

57:04
    K dalšímu souboji se po atakování brankáře Novotného pokusil Vladimír Sičák vyzvat Jiřího Cetkovského, ale pardubický obr se nenechal vyprovokovat a udržel nervy na uzdě.

56:19
    Puk vyletěl do ochranné sítě za pardubickou brankou a hra je přerušena.

56:06
    Rozjetý Lukáš Endál byl zcela sám před Novotným, ale jeho střela letí mimo!

55:37

55:16
    Před Hudáčkem se objevil zcela volný Jan Buchtele, jenž vypálil z první, ale pardubický brankář kryje!

54:41
    Domácí ve čtyřech.

54:09
    Sparta se sice na chvíli usadila v útoku, ale Východočeši znovu vybojovali kotouč.

53:50
    Pardubice vyhazují.

53:37
    Sparta bude hrát třiašedesát vteřin dvojnásobnou přesilovku! Petr Sýkora dostává dvě minuty za držení, když zabránil Hlinkovi ve střele na modré čáře.

52:58
    Hudáček přerušuje hru svým zákrokem.

Marek Votke

Góly a asistencie: 34. Sýkora (Somík), 47. Sýkora – 2. Pech (Kumstát), 8. Buchtele (Pech, Kumstát), 9. Hlinka (Rachůnek), 31. Krejčík (Buchtele, Kumstát), 43. Ton (Rachůnek, Hlinka), 48. Sičák (Ton)

HC Dynamo Pardubice: Salfický (Hudáček) – Ďaloga, Benák, Korím, Píša, Vašíček, Gregorc – Radil, Nosek, Zohorna – Sýkora, Cetkovský, Somík – Kolář, Nahodil, Tybor – Endál, Moučka, Semorád.
    HC Sparta Praha: Novotný (Pöpperle) – Krejčík, Pilař, Švrček, Sičák, Kubát, Philipp, Polášek – Ton, Hlinka, T. Rachůnek – Kumstát, Pech, Buchtele – Klimek, Přibyl, Rachůnek – Bahenský, Simon, Forman.

Rozhodca: Čech, Šindler – Barvíř, Blümel

Diváci: 9 032