NY Rangers – Detroit 1:0 (kon.) | Philadelphia – Nashville 3:4 (2:3 po s.n.) | Ottawa – Montreal 4:5 (po pr.)
Tampa Bay – NY Islanders 1:2 (0:1 po s.n.) | Florida – San Jose 0:3 (kon.) | St. Louis – LA Kings 1:4 (kon.)
Minnesota – Edmonton 4:1 (kon.) | Dallas – Boston 2:4 (kon.) | Calgary – Winnipeg 2:5 (kon.)
Colorado – NJ Devils 2:1 (2:0 po s.n.) | Arizona – Vancouver 1:0 (kon.)
Dallas Stars
2:4 (0:0, 0:1, 2:3)
Boston Bruins
cz Piatok 17.01.2014, 02:39 • American Airlines Center, Dallas • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (05:29:34)

Boston Bruins: 17

Gólově bohatá závěrečná třetina nakonec nabídla pět gólů, ale z vítězství se radují hosté, což příznivce Dallasu jistě rozesmutnilo. Naopak, české fanoušky mohlo potěšit, že gólem a asistencí se dnes blýskl centr prvního útoku Bruins, David Krejčí! Bruins dnes soupeře jasně přehráli a zaslouženě si odváží z Dallasu všechny body za výhru 4:2.

60:00

59:44
    Bruins právě vstřelili branku!
    Pohotovou střelou z otočky, do prázdné branky Stars, rozhodl tento zápas PATRICE BERGERON, Bruins vedou šestnáct vteřin před koncem 4:2, není co řešit. Asistence: Gregory Campbell a Reilly Smith.

59:26
    Bostonu se daří dostat puk do středního pásma, ale je to zásah střídačky Dallasu, hra přerušena.

59:19
    Již se hraje, Goligoski pálil od modré, tam se na Johnsonsa vrhlo několik hráčů v zeleném, kteří se snažili dorazit puk do branky, rozhodčí přerušují hru.

59:08
    Oddechový čas pro domácí.

59:08
    Bergeron netrefuje ze střední třetiny prázdnou branku, naopak, je to icing.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:49
    Dallas právě vstřelil branku!
    No vida, tak ještě drama? Lehtonen opustil svou branku, na led naskočil šestý hráč Stars a mezitím se k dorážce v brankovišti dostal kapitán týmu, JAMIE BENN, který snižuje na rozdíl jediného gólu. Asistence: Tyler Seguin a Kevin Connauton.

58:33

58:15
    Garbutt zavezl puk do třetiny Bruins, ale to je tak všechno.

57:30
    Za tohoto stavu již nemá cenu riskovat, naopak, riskovat musí domácí.

57:08
    Bruins využívají své přesilové hry hlavně k ukrácení času, zbývajícího do konce třetí třetiny.

56:33
    A z tohoto tlaku je vyloučení, Kevin Connauton za podražení jde na dvě minuty a vypadá to, že je po nadějích Dallasu.

56:25
    Nahozený puk za branku Stars, Bruins znovu tlačí svého soupeře.

Martin Dvořák

Góly a asistencie: 42. Cole (Seguin, Goligoski), 59. Benn (Seguin, Connauton) – 40. Krejčí (Lucic), 44. Marchand (Bergeron), 56. Lucic (Krejčí, Krug), 60. Bergeron (Campbell, Smith)

Dallas Stars: Lehtonen (Ellis) – Goligoski, Daley, Jordie Benn, Dillon, Connauton, Gonchar – Jamie Benn, Seguin, Cole – Roussel, Eakin, Garbutt – Whitney, Fiddler, Chiasson – Horcoff, Peverley, Ničuškin
    Boston Bruins: Ch. Johnson (Rask) – Chára, Boychuk, McQuaid, Krug, Bartkowski, Miller – Lucic, Krejčí, Iginla – Marchand, Bergeron, R. Smith – Soderberg, Spooner, Eriksson – S. Thornton, Campbell, Paille

Rozhodca: Lemelin, Kozari – Murphy, Racicot

Diváci: 16 890